TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků v Bělé - 6.11.2021

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: úterý 9.11.2021 | zobrazeno: 1001x

Turnaj minižáků v Bělé - 6.11.2021

 


Po delší době jsme konečně mohli uspořádat domácí turnaj. Přijela k nám družstva z Mělníka, Kostelce, Kutné Hory, Turnova a Kolína. Hrálo se systémem každý s každým. Dobu zápasu jsme po dohodě s trenéry upravili z původních dvanácti na deset minut. V týdnu se nám omluvilo několik opor, ale nakonec se nám podařilo poskládat dvě družstva.

 

Družstvo Bělá 1

Denisa se od posledního turnaje zlepšila pohybově a díky tomu se dokázala několikrát dostat k zakončení. Mezi střelce se zapsala dvěma brankami. Klárka vstřelila čtyři branky a mohla jich dát více, ale bohužel neměla štěstí v zakončení. V obraně se turnaj od turnaje zlepšuje. Honza Švajcar je v našem družstvu nováček a více ho to táhne do branky, kde předvedl dobrý výkon, jen mu dělá trochu problém rozehrávka. Vstřelil dvě branky, ze kterých měl velkou radost. Vojta Hofer předvedl v brance výborné výkony a v útoku dal devět branek, patřil k našim nejlepším hráčům na turnaji. Vítek Drašnar odehrál pouze tři zápasy, ale v nich patřil k našim nejlepším hráčům. K výkonu přidal pěkných osm branek. Škoda, že nemohl odehrát s námi celý turnaj. Marek Schneider patří sice věkově do přípravky, ale jelikož s námi poctivě trénuje, nominace na turnaj ho neminula. Ve starší kategorii se nebojí a jeho snaha je příkladná a čtyři branky hovoří za vše. Nejvíc ho to baví v brance, ale s jeho ránou je to rozený útočník. Matyáš Müller se zhoršil v obraně a v určitých chvílích nebrání vůbec. Sice vstřelil dvacet sedm branek a byl náš nejlepší střelec, ale bylo to na úkor ostatních hráčů, kteří byli několikrát v lepších pozicích.

Sestava/branky

Denisa Schneiderová 2; Klárka Udatná 4; Honza Švajcar 2; Vojta Hofer 9; Vítek Drašnar 8; Marek Schneider 4; Matyáš Müller 27

 

Družstvo Bělá 2

Kromě jednoho utkání s Kolínem se nám turnaj podařil. Všechny děti se chtěly v domácím prostředí ukázat v nejlepším světle, což se také podařilo. Trochu se trápíme s obranou a pohybem celkově, ale je vidět zlepšení.

Natálka se stále zlepšuje pohybově a díky tomu se dostává více do zakončení. Zatím ještě chybí větší přehled při bránění. Lenka stále trochu bojuje s obranou, ale v útoku se zlepšuje turnaj co turnaj. Iza je naopak výborná v obraně, troufnu si napsat nejlepší. Trápí ji ale střelba, kdy se stále trochu pereme s odhodem. Tomáš byl určitě náš nejlepší hráč v útoku. Vstřelil nejvíce branek, je na tom výborně i pohybově. Matyáš se zúčastnil svého druhého turnaje. S házenou se zatím sžívá, ale už se mu podařilo vstřelit první branku, ze které měl velkou radost. Péťa předváděl skvělé zákroky v brance. V útoku byl také velice platný. Vojta se velice zlepšil v zakončení, byl našim druhým nejlepším střelcem. Zlepšil pohyb jak v útoku, tak i v obraně. Vítek s námi odehrál pouze jedno utkání. S házenou začal před cca 3 týdny, ale není to znát. V obraně jeden z nejlepších, v útoku se dostává do zakončení, měl jen trochu smůly.

Sestava a branky:

Natálka Najmanová 4, Lenka Jeřábková 3, Iza Sabolová 6, Tomáš Sluka 20, Matyáš Machart 1, Péťa Hanes 7, Vojta Šenkýř 9, Vítek Drašnar 1

 

Děkujeme všem dětem za předvedené výkony a vystupování během celého turnaje.

Závěrem bychom chtěli poděkovat rozhodčím Kamile Šulcové, Ivanovi Hríbovi a Standovi Švecovi. Káje Měšťanové a Lukáši Hríbovi za pomoc  trenérům. Rodičům a příbuzným dětí za podporu během celého turnaje.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

4.6. | 09:00

Turnaj Poděbrady 6+1

17.6. | 09:00

Megamini Liberec 6+1

18.6. | 09:00

Megamini Liberec 6+1

19.6. | 09:00

Megamini Liberec 6+1

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.5.

Šídlo Jiří (22)

17.5.

Chocholouš Jakub (15)

18.5.

Myšák Jan (27)

21.5.

Hradiský Lukáš (20)

21.5.

Šírek Jaroslav (30)

27.5.

Loukotka Patrik (14)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák