TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků v Příbrami - 17.10.2021

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: úterý 19.10.2021 | zobrazeno: 1123x

Turnaj minižáků v Příbrami - 17.10.2021

 


V neděli jsme vyrazili na turnaj do Příbrami. Než naše cesta začala, tak jsme neustále řešili sestavu, která se nám měnila každou chvíli. Nakonec nebyla jiná možnost než vyrazit pouze s jedním mužstvem, když jsme dali dohromady z 24 dětí pouze 9!.

 

Byli jsme malinko napjatí, jak se nám bude dařit. Hned první zápas nám ukázal, že obavy byly zbytečné. Po celou dobu turnaje jsme se dobře pohybovali, dařila se nám útočná činnost jednotlivce. Malinko horší to bylo s obrannou činností u některých hráčů, kdy se nám nedařilo rychle obsadit protihráče po ztrátě míče. Na tomto prvku jsme se v posledních trénincích zaměřili a posun je znát, ale ještě v ní máme rezervy. Mezi naše nejlepší střelce patřila Terka, Aneta a Mates. Terka v jednom zápase předvedla i výborný výkon v brance. Aneta celý turnaj výborně zakládala útoky. Matesovi se moc nedařilo v obraně, v útoku to bylo mnohem lepší. Vojta a Péťa se po přechodu z kategorie přípravky do mini žáků prosazují střelecky každý turnaj a z toho máme velkou radost. Oba jsou i výborní v brance. Iza se často dokáže prosadit do brankových příležitostí, ale její pokusy často končily mimo branku. Snad bude mít příště lepší mušku a podaří se jí vstřelit více branek. Ovšem její práce v obraně je skvělá. Natálce se podařilo vstřelit branku a měla z ní velkou radost. Bohužel už další nedokázala přidat. Matyáš Machart byl s námi na turnaji poprvé a s házenou teprve začíná. Sice se mu nepodařilo vstřelit gól, ale celý turnaj se snažil a bojoval. V brance předvedl výborný výkon a ukázal, že se v ní vůbec nebojí, i když schytal ránu do obličeje. Vítek patří také mezi naše nováčky, ale na jeho výkonu to vůbec nebylo znát. Výborně hrál celý turnaj, v brance se mu také dařilo a svůj výkon korunoval šesti góly.

 

Sestava/branky:

Aneta Smékalova 20, Teka Hrubá 21, Matyáš Müller 13, Iza Sabolová 4, Péťa Hanes 7, Vojta Hofer7,  Matáš Machart, Vítek Drašnar 6,  Natálka Najmanová 1.

 

Za odměnu a předvedené výkony na turnaji jsme se rozhodli, že vezmeme děti do MC Donalds. Děkujeme Vláďovi Sabolovi za pomoc s dopravou na turnaj.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.8.

Nigrín Jiří (24)

14.8.

Kočí Tomáš (24)

14.8.

Stach Patrik (23)

14.8.

Krouský Karel (45)

15.8.

Hrubý Vladimír (47)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák