oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků v Turnově - 3.10.2021

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: úterý 5.10.2021 | zobrazeno: 1677x

Turnaj minižáků v Turnově - 3.10.2021

Nedělní turnaj nám ukázal nedostatky, na kterých budeme muset na trénincích zapracovat. Úvodní zápasy pro nás byly rozčarováním. Dali jsme si nepochopitelné vlastní góly, a to by se nám už v mini žácích nemělo stávat.  Sice jsme se během turnaje zlepšovali, ale i tak jsme odjížděli zklamaní. Musíme to hodit za hlavu a na trénincích přidat. Během turnaje se nám i několik hráčů zranilo, ale to prostě k házené patří – je to zkrátka tvrdý sport.

Družstvo 1:

Petr Hanes byl naším nejlepším střelcem a v mini žácích se začal hodně rychle střelecky prosazovat.

Je pro nás velmi příjemným překvapením a doufáme, že mu střelecká forma vydrží. Lenďa vstřelila jednu branku, a i přes několik dalších střeleckých pokusů nedokázala již síť znovu rozvlnit. Pohybově se oproti prvnímu turnaji zlepšila a zapojovala se více do hry. Iza se během turnaje zlepšovala a svůj výkon podtrhla třemi brankami, i když jich mohla dát více. Dařilo se jí v obraně a několikrát vybojovala míč. Aneta se během turnaje zranila a poslední zápasy už jen chytala, přesto dokázala vstřelit sedm branek. Nejlepší výkon na turnaji podala Klárka, která jako jedna z mála zodpovědně bránila, a nakonec vstřelila i pět branek. Vojta hrál první zápasy vlažně. Schytal i nepříjemný úder do obličeje a hrát už nechtěl. Nakonec se zdravě naštval a na hřiště se vrátil.  Začal bojovat a vstřelil dvě branky. Tomáš Kubíček se po delší odmlce vrátil k házené. Rozhodli jsme se ho nasazovat skoro do všech zápasů. Nic nezapomněl, střílel branky, dobře bránil a v brance se mu také dařilo. Pauza na něm nebyla znát.

Sestava a branky:

Petr Hanes 8; Lenka Jeřábková 1; Izabela Sabolová 3;  Aneta Smékalová 7; Klárka Udatná 5; Vojta Šenkýř 2, Tomáš Kubíček 2.

Družstvo 2:

Přistup dětí především v prvních utkání byl velice špatný. Každý si dělal co chtěl a podle toho to také tak vypadalo. Utkání od utkání se naštěstí naše hra zlepšovala.

Vojta výborně bránil a zazářil i v brance. Lucka Š se zlepšuje každým turnajem. Dostává se často do zakončení, ale zatím ji chybí více štěstí. Lucka Ch. se nejlépe cítí v brance a tomu podřizuje vše. Bohužel se jí do útoku moc nechce, ale doufáme, že začne chtít dávat i branky. Zuzka s Tomášem patřili k nejlepším a vstřelili i nejvíce branek. Déňa se dokázala konečně prosadit střelecky z čeho měla velikou radost. Tomáš K. patřil mezi naše opory. Přestože nevstřelil mnoho branek, tak výborně bránil a skvěle zachytal v brance.

Sestava a branky:
Vojta Hofer 2, Lucka šarogová 3, Lucka Charvátová, Zuzka Austová 14, Denisa Schneiderová 1, Tomáš Sluka 13, Tomáš Kubíček 1

Organizátorům chceme poděkovat za pěkné dopoledne, rodičům za pomoc s dopravou a podporou během turnaje.

27.4. | 09:00

Kostelec n/L 6+1