TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků v Turnově - 3.10.2021

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: úterý 5.10.2021 | zobrazeno: 417x

Turnaj minižáků v Turnově - 3.10.2021

 


Nedělní turnaj nám ukázal nedostatky, na kterých budeme muset na trénincích zapracovat. Úvodní zápasy pro nás byly rozčarováním. Dali jsme si nepochopitelné vlastní góly, a to by se nám už v mini žácích nemělo stávat.  Sice jsme se během turnaje zlepšovali, ale i tak jsme odjížděli zklamaní. Musíme to hodit za hlavu a na trénincích přidat. Během turnaje se nám i několik hráčů zranilo, ale to prostě k házené patří – je to zkrátka tvrdý sport.

 

Družstvo 1:

Petr Hanes byl naším nejlepším střelcem a v mini žácích se začal hodně rychle střelecky prosazovat.

Je pro nás velmi příjemným překvapením a doufáme, že mu střelecká forma vydrží. Lenďa vstřelila jednu branku, a i přes několik dalších střeleckých pokusů nedokázala již síť znovu rozvlnit. Pohybově se oproti prvnímu turnaji zlepšila a zapojovala se více do hry. Iza se během turnaje zlepšovala a svůj výkon podtrhla třemi brankami, i když jich mohla dát více. Dařilo se jí v obraně a několikrát vybojovala míč. Aneta se během turnaje zranila a poslední zápasy už jen chytala, přesto dokázala vstřelit sedm branek. Nejlepší výkon na turnaji podala Klárka, která jako jedna z mála zodpovědně bránila, a nakonec vstřelila i pět branek. Vojta hrál první zápasy vlažně. Schytal i nepříjemný úder do obličeje a hrát už nechtěl. Nakonec se zdravě naštval a na hřiště se vrátil.  Začal bojovat a vstřelil dvě branky. Tomáš Kubíček se po delší odmlce vrátil k házené. Rozhodli jsme se ho nasazovat skoro do všech zápasů. Nic nezapomněl, střílel branky, dobře bránil a v brance se mu také dařilo. Pauza na něm nebyla znát. 

 

Sestava a branky:

Petr Hanes 8; Lenka Jeřábková 1; Izabela Sabolová 3;  Aneta Smékalová 7; Klárka Udatná 5; Vojta Šenkýř 2, Tomáš Kubíček 2.

 

 

Družstvo 2:

Přistup dětí především v prvních utkání byl velice špatný. Každý si dělal co chtěl a podle toho to také tak vypadalo. Utkání od utkání se naštěstí naše hra zlepšovala.

Vojta výborně bránil a zazářil i v brance. Lucka Š se zlepšuje každým turnajem. Dostává se často do zakončení, ale zatím ji chybí více štěstí. Lucka Ch. se nejlépe cítí v brance a tomu podřizuje vše. Bohužel se jí do útoku moc nechce, ale doufáme, že začne chtít dávat i branky. Zuzka s Tomášem patřili k nejlepším a vstřelili i nejvíce branek. Déňa se dokázala konečně prosadit střelecky z čeho měla velikou radost. Tomáš K. patřil mezi naše opory. Přestože nevstřelil mnoho branek, tak výborně bránil a skvěle zachytal v brance.

Sestava a branky:
Vojta Hofer 2, Lucka šarogová 3, Lucka Charvátová, Zuzka Austová 14, Denisa Schneiderová 1, Tomáš Sluka 13, Tomáš Kubíček 1

 

 

Organizátorům chceme poděkovat za pěkné dopoledne, rodičům za pomoc s dopravou a podporou během turnaje.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

13.2. | 09:00

SPS Cup Bělá 6+1

12.3. | 09:00

MINI Bělá 6+1

27.3. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Mělník

9.4. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Poděbrady

1.5. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Bělá

14.5. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Kostelec

28.5. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Zruč

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

9.1.

Šídlo Jiří (52)

14.1.

Humpola Jakub (22)

15.1.

Sucharda Antonín (25)

20.1.

Šanda Vladimír (71)

29.1.

Stach Pavel (50)

30.1.

Filip Miroslav (19)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířPRS 9 s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák