TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků v Kostelci - 19.9.2021

téma: minižáci | autor: Fanča | datum: úterý 21.9.2021 | zobrazeno: 1268x

Turnaj minižáků v Kostelci - 19.9.2021

 


První podzimní turnaj jsme odehráli v Kostelci nad Labem. Hrálo se na venkovním hřišti za účasti devíti družstev. Našimi soupeři byly týmy Kostelce, Úval, Mělníka a Kutné Hory. Poprvé v této věkové kategorii za nás nastoupil Vojta Hofer, Petr Hanes a Marek Schneider, který věkově patří do přípravky. Kluci se snažili, bojovali a s přechodem do vyšší kategorie se vypořádali výborně.

Sokol Bělá 1

Matyáš, Aneta a Tomáš patří k našim zkušeným hráčům a měli největší podíl na našich vstřelených brankách. Nováčkové Vojta a Marek si zaslouží velkou pochvalu za celý turnaj. Vojtovi se podařilo vstřelit dvě branky. Markovi se bohužel nepodařilo zapsat mezi střelce, ale příště to určitě vyjde. Oba předvedli také skvělé výkony v brance. Lenka se do zakončení dostala po několika pěkných individuálních akcích. Síť bohužel rozvlnila jen jednou. Příště snad bude mít víc štěstí. Všechny hráče musím pochválit za snahu, bojovnost a týmovost.

Sestava a branky:

Mates Müller 16; Aneta Smékalová 17; Vojta Hofer 2; Lenka Jeřábková 1; Tomáš Sluka 23; Marek Schneider.

 

Sokol Bělá 2

Terka se Zuzkou odehrály velice dobrý turnaj. Mají skvělý pohyb a zakončení a na jejich hru byla radost pohledět. Ve skvělém světle se uvedl i Péťa, který se s námi zúčastnil prvního turnaje a svou hrou mile překvapil. Lepšil se zápas od zápasu. Natálka a Lucka Š. se sice střelecky tolik neprosazovaly, ale oproti poslednímu turnaji se velice zlepšily především v „tahu“ na branku. Je sice potřeba ještě zlepšit pohyb při bránění, ale celkově obě mile překvapily. Především v brance nastupovala Lucka Ch. kde předváděla parádní zákroky. Vyzkoušela si i hru v útoku a dokázala vstřelit svou první branku. Celkově jsem s turnajem velice spokojen. Na naši hru se dalo koukat, děti bojovaly a snažily se a na všech bylo vidět velké zlepšení.

Sestava a branky:

Hrubá Terka 28, Austová Zuzka 20, Hanes Petr 6, Šárogová Lucka 4, Najmanová Natálka 2, Charvátová Lucka 1

 

Turnaje jsme se zúčastnili i přes marodku několika hráčů. Děkujeme všem dětem za jejich výkony a vystupování během celého turnaje, který byl díky sychravému počasí náročnější. Chceme také poděkovat organizátorům za pěkné dopoledne, rodičům za pomoc s dopravou a podporou během turnaje.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.8.

Nigrín Jiří (24)

14.8.

Kočí Tomáš (24)

14.8.

Stach Patrik (23)

14.8.

Krouský Karel (45)

15.8.

Hrubý Vladimír (47)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák