TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / SOUSTŘEDĚNÍ MLADŠÍCH ŽAČEK A MINI ŽÁKŮ - MIMOŇ 2021

téma: minižáci | autor: Fanča | datum: úterý 31.8.2021 | zobrazeno: 1105x

SOUSTŘEDĚNÍ MLADŠÍCH ŽAČEK A MINI ŽÁKŮ - MIMOŇ 2021

 


Družstvo mini žáků a mladších žaček absolvovalo 18. 8. - 22. 8. soustředění v Mimoni.

Letos bylo ideální počasí pro trénování, ale na koupání bohužel ne.

První den jsme vybalovali a vytvořili si podmínky pro spaní. Následovala hra vybíjená, která byla oblíbená po celou dobu pobytu. Večer se ujmul své parádní disciplíny Vláďa a   připravil nám večeři na grilu.

Ve čtvrtek jsme začali trénovat – zaměřili jsme se především na šestkovou házenou. Po odpoledním tréninku jsme děti vzali za odměnu na zmrzlinu, kde měly možnost výběru ze  stovky druhů. Večer chtěly děti míchaná vajíčka – a toho se zhostil Petr, protože jsme poslouchali pořád dokola, že dělá nejlepší ve střední Evropě. S Vláďou jsme mu na to skočili a pustili ho ke sporáku… Děti si je moc pochvalovaly, ale od nás se pochvaly nedočkal…

V pátek začal trénink ospale, ale vybíhání schodů děti rychle probralo. Odpoledne bylo vyhlášeno dobytí kopce Ralska. Stoupání bylo 2,5 km dlouhé a místy dost prudké. Všechny děti se s tím popasovaly parádně a nahoře byly odměněny krásným výhledem do širokého okolí. Večer došlo na házenou a fotbal s místními pod umělým osvětlením.

V sobotu se dostavila únava, a tak na řadu přišla šipkovaná a po setmění stezka odvahy. Bohužel se blížil úplněk, a proto to nemělo takovou strašidelnou kulisu. Místní Hejkal měl dobrou formu, ale po skončení nikdo trenýrky vyprat nechtěl.

Neděle už uběhla rychle, dokončovali jsme poslední disciplíny z olympiády, kterou děti každý den absolvovaly. Po obědě jsme rozdali diplomy, ceny a zhodnotili soustředění.

Závěrem bychom chtěli poděkovat pí. Ledvinové, p. Růžičkovi za ubytování a jejich vstřícný přístup,  činovníkům TJ Jiskra Mimoň za bezplatný pronájem všech sportovišť, oddílu TJ Sokol Bělá p. B., který nám na soustředění přispěl částkou 1000 Kč/dítě, manželům Smékalovým za vaření obědů, Kubovi Humpolovi a Standovi Švecovi za jejich dovoz. Standovi navíc za dvě tréninkové jednotky, které svět neviděl.

 

Doufáme, že se dětem soustředění líbilo a příští rok se rády zúčastní.

 

Petr Netrval

František Müller

Vladimír Hrubý

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.8.

Nigrín Jiří (24)

14.8.

Kočí Tomáš (24)

14.8.

Stach Patrik (23)

14.8.

Krouský Karel (45)

15.8.

Hrubý Vladimír (47)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák