TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / SOUSTŘEDĚNÍ MLADŠÍCH ŽAČEK A MINI ŽÁKŮ - MIMOŇ 2021

téma: minižáci | autor: Fanča | datum: úterý 31.8.2021 | zobrazeno: 436x

SOUSTŘEDĚNÍ MLADŠÍCH ŽAČEK A MINI ŽÁKŮ - MIMOŇ 2021

 


Družstvo mini žáků a mladších žaček absolvovalo 18. 8. - 22. 8. soustředění v Mimoni.

Letos bylo ideální počasí pro trénování, ale na koupání bohužel ne.

První den jsme vybalovali a vytvořili si podmínky pro spaní. Následovala hra vybíjená, která byla oblíbená po celou dobu pobytu. Večer se ujmul své parádní disciplíny Vláďa a   připravil nám večeři na grilu.

Ve čtvrtek jsme začali trénovat – zaměřili jsme se především na šestkovou házenou. Po odpoledním tréninku jsme děti vzali za odměnu na zmrzlinu, kde měly možnost výběru ze  stovky druhů. Večer chtěly děti míchaná vajíčka – a toho se zhostil Petr, protože jsme poslouchali pořád dokola, že dělá nejlepší ve střední Evropě. S Vláďou jsme mu na to skočili a pustili ho ke sporáku… Děti si je moc pochvalovaly, ale od nás se pochvaly nedočkal…

V pátek začal trénink ospale, ale vybíhání schodů děti rychle probralo. Odpoledne bylo vyhlášeno dobytí kopce Ralska. Stoupání bylo 2,5 km dlouhé a místy dost prudké. Všechny děti se s tím popasovaly parádně a nahoře byly odměněny krásným výhledem do širokého okolí. Večer došlo na házenou a fotbal s místními pod umělým osvětlením.

V sobotu se dostavila únava, a tak na řadu přišla šipkovaná a po setmění stezka odvahy. Bohužel se blížil úplněk, a proto to nemělo takovou strašidelnou kulisu. Místní Hejkal měl dobrou formu, ale po skončení nikdo trenýrky vyprat nechtěl.

Neděle už uběhla rychle, dokončovali jsme poslední disciplíny z olympiády, kterou děti každý den absolvovaly. Po obědě jsme rozdali diplomy, ceny a zhodnotili soustředění.

Závěrem bychom chtěli poděkovat pí. Ledvinové, p. Růžičkovi za ubytování a jejich vstřícný přístup,  činovníkům TJ Jiskra Mimoň za bezplatný pronájem všech sportovišť, oddílu TJ Sokol Bělá p. B., který nám na soustředění přispěl částkou 1000 Kč/dítě, manželům Smékalovým za vaření obědů, Kubovi Humpolovi a Standovi Švecovi za jejich dovoz. Standovi navíc za dvě tréninkové jednotky, které svět neviděl.

 

Doufáme, že se dětem soustředění líbilo a příští rok se rády zúčastní.

 

Petr Netrval

František Müller

Vladimír Hrubý

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

13.2. | 09:00

SPS Cup Bělá 6+1

12.3. | 09:00

MINI Bělá 6+1

27.3. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Mělník

9.4. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Poděbrady

1.5. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Bělá

14.5. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Kostelec

28.5. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Zruč

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

9.1.

Šídlo Jiří (52)

14.1.

Humpola Jakub (22)

15.1.

Sucharda Antonín (25)

20.1.

Šanda Vladimír (71)

29.1.

Stach Pavel (50)

30.1.

Filip Miroslav (19)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířPRS 9 s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák