TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků v Kostelci - 13.6.2021

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 14.6.2021 | zobrazeno: 89x

Turnaj minižáků v Kostelci - 13.6.2021

Týmy Sokol Bělá na turnaji v Kostelci nad Labem 


V neděli 13.6.2021 se naši minižáci zúčastnili turnaje v Kostelci nad Labem. Turnaj se odehrál na venkovním hřišti za dobrého počasí. Bohužel se jednalo se o jediný turnaj jarní části roku 2021.

 

Našimi soupeři byly týmy z Kolína, Mělníka, Úval a domácího Kostelce.

 

Sokol Bělá A

Družstvo A si zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost, která jeho hru doprovázela po celý turnaj. Mimo naše síly byly pouze týmy Kostelce A a Úval A, které byly ve všech směrech lepší. S ostatními týmy jsme sehráli vyrovnaná utkání. V útočné fázi se nám dařilo více, než v obranné, kde nám citelně chyběl pohyb. Na konci turnaje nás čekalo derby s družstvem B. V takovém zápase se vždy výrazněji projeví nasazení, bojovnost a touha zvítězit.

 

Sestava a branky:

Matyáš Müller 9, Honza Tom 14, Lucka Šárogová 4, Lenka Jeřábková 1, Zuzka Austová 7, Denisa Schneiderová

Trenér František Müller

 

 

 

 

Sokol Bělá B

Stejně jako u A týmu byly družstva Kostelce A a Úval A nad naše síly, ale s ostatními jsme odehráli dobrá utkání. Naše hra nebyla špatná, ale chybělo nám více pohybu. Potěšující bylo, že se naše výkony lepšily zápas od zápasu.

V týmu jsme měly dva nováčky Nikolase a Izabelu.

 

Sestava a branky:

Klárka Udatná 5, Nikolas Tom, Vojta Šenkýř 3, Natálka Najmanová 1, Izabela Sabolová 2, Eliška Šilhová 19, Terka Hrubá 16

 

Trenér Vladimír Hrubý

 

 

S turnajem jsme byli spokojeni. Děti si konečně zahrály turnaj po půl roce. I když je tréninkový výpadek hodně vidět, v naší hře je mnoho nedostatků, ale je na čem pracovat. Děti mají dobrou partu, chodí pravidelně na tréninky, a to je nejdůležitější.

 

Děkujeme všem dětem za jejich výkony a bezproblémové vystupování během celého turnaje, rodičům za pomoc s dopravou. Poděkovat musíme i organizátorům turnaje za bezproblémový průběh, medaile a ceny pro hráče. Děti byly nadšené. :o)

 

Teď nás čeká posledních 14 dní do prázdnin, kdy budeme občas trénovat i na bělském koupališti. V půlce srpna nám začne nová sezóna soustředěním v Mimoni!

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.7.

Cirhan David (14)

5.7.

Foltýnová Magdalena (66)

8.7.

Hamšík Jakub (23)

15.7.

Loukotka Jakub (22)

15.7.

Macoun Jaroslav (23)

21.7.

Müller František (41)

22.7.

Šulc Filip (23)

24.7.

Humpola Matěj (19)

26.7.

Bernard Michal (21)

27.7.

Vaněk Viktor (20)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák