TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků v Kostelci - 13.6.2021

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 14.6.2021 | zobrazeno: 1081x

Turnaj minižáků v Kostelci - 13.6.2021

Týmy Sokol Bělá na turnaji v Kostelci nad Labem 


V neděli 13.6.2021 se naši minižáci zúčastnili turnaje v Kostelci nad Labem. Turnaj se odehrál na venkovním hřišti za dobrého počasí. Bohužel se jednalo se o jediný turnaj jarní části roku 2021.

 

Našimi soupeři byly týmy z Kolína, Mělníka, Úval a domácího Kostelce.

 

Sokol Bělá A

Družstvo A si zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost, která jeho hru doprovázela po celý turnaj. Mimo naše síly byly pouze týmy Kostelce A a Úval A, které byly ve všech směrech lepší. S ostatními týmy jsme sehráli vyrovnaná utkání. V útočné fázi se nám dařilo více, než v obranné, kde nám citelně chyběl pohyb. Na konci turnaje nás čekalo derby s družstvem B. V takovém zápase se vždy výrazněji projeví nasazení, bojovnost a touha zvítězit.

 

Sestava a branky:

Matyáš Müller 9, Honza Tom 14, Lucka Šárogová 4, Lenka Jeřábková 1, Zuzka Austová 7, Denisa Schneiderová

Trenér František Müller

 

 

 

 

Sokol Bělá B

Stejně jako u A týmu byly družstva Kostelce A a Úval A nad naše síly, ale s ostatními jsme odehráli dobrá utkání. Naše hra nebyla špatná, ale chybělo nám více pohybu. Potěšující bylo, že se naše výkony lepšily zápas od zápasu.

V týmu jsme měly dva nováčky Nikolase a Izabelu.

 

Sestava a branky:

Klárka Udatná 5, Nikolas Tom, Vojta Šenkýř 3, Natálka Najmanová 1, Izabela Sabolová 2, Eliška Šilhová 19, Terka Hrubá 16

 

Trenér Vladimír Hrubý

 

 

S turnajem jsme byli spokojeni. Děti si konečně zahrály turnaj po půl roce. I když je tréninkový výpadek hodně vidět, v naší hře je mnoho nedostatků, ale je na čem pracovat. Děti mají dobrou partu, chodí pravidelně na tréninky, a to je nejdůležitější.

 

Děkujeme všem dětem za jejich výkony a bezproblémové vystupování během celého turnaje, rodičům za pomoc s dopravou. Poděkovat musíme i organizátorům turnaje za bezproblémový průběh, medaile a ceny pro hráče. Děti byly nadšené. :o)

 

Teď nás čeká posledních 14 dní do prázdnin, kdy budeme občas trénovat i na bělském koupališti. V půlce srpna nám začne nová sezóna soustředěním v Mimoni!

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.8.

Nigrín Jiří (24)

14.8.

Kočí Tomáš (24)

14.8.

Stach Patrik (23)

14.8.

Krouský Karel (45)

15.8.

Hrubý Vladimír (47)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák