oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 14.6.2021 | zobrazeno: 438x

Turnaj minižáků v Kostelci - 13.6.2021

Týmy Sokol Bělá na turnaji v Kostelci nad Labem

V neděli 13.6.2021 se naši minižáci zúčastnili turnaje v Kostelci nad Labem. Turnaj se odehrál na venkovním hřišti za dobrého počasí. Bohužel se jednalo se o jediný turnaj jarní části roku 2021.

Našimi soupeři byly týmy z Kolína, Mělníka, Úval a domácího Kostelce.

Sokol Bělá A

Družstvo A si zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost, která jeho hru doprovázela po celý turnaj. Mimo naše síly byly pouze týmy Kostelce A a Úval A, které byly ve všech směrech lepší. S ostatními týmy jsme sehráli vyrovnaná utkání. V útočné fázi se nám dařilo více, než v obranné, kde nám citelně chyběl pohyb. Na konci turnaje nás čekalo derby s družstvem B. V takovém zápase se vždy výrazněji projeví nasazení, bojovnost a touha zvítězit.

Sestava a branky:

Matyáš Müller 9, Honza Tom 14, Lucka Šárogová 4, Lenka Jeřábková 1, Zuzka Austová 7, Denisa Schneiderová

Trenér František Müller

Sokol Bělá B

Stejně jako u A týmu byly družstva Kostelce A a Úval A nad naše síly, ale s ostatními jsme odehráli dobrá utkání. Naše hra nebyla špatná, ale chybělo nám více pohybu. Potěšující bylo, že se naše výkony lepšily zápas od zápasu.

V týmu jsme měly dva nováčky Nikolase a Izabelu.

Sestava a branky:

Klárka Udatná 5, Nikolas Tom, Vojta Šenkýř 3, Natálka Najmanová 1, Izabela Sabolová 2, Eliška Šilhová 19, Terka Hrubá 16

Trenér Vladimír Hrubý

S turnajem jsme byli spokojeni. Děti si konečně zahrály turnaj po půl roce. I když je tréninkový výpadek hodně vidět, v naší hře je mnoho nedostatků, ale je na čem pracovat. Děti mají dobrou partu, chodí pravidelně na tréninky, a to je nejdůležitější.

Děkujeme všem dětem za jejich výkony a bezproblémové vystupování během celého turnaje, rodičům za pomoc s dopravou. Poděkovat musíme i organizátorům turnaje za bezproblémový průběh, medaile a ceny pro hráče. Děti byly nadšené. :o)

Teď nás čeká posledních 14 dní do prázdnin, kdy budeme občas trénovat i na bělském koupališti. V půlce srpna nám začne nová sezóna soustředěním v Mimoni!

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

13.2. | 09:00

SPS Cup Bělá 6+1

12.3. | 09:00

MINI Bělá 6+1

27.3. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Mělník

9.4. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Poděbrady

1.5. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Bělá

14.5. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Kostelec

28.5. | 09:00

turnaj KP 4+1 - Zruč

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (52)

Humpola Jakub (22)

Sucharda Antonín (25)

Šanda Vladimír (71)