TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků v Kostelci - 20.9.2020

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 21.9.2020 | zobrazeno: 1236x

Turnaj minižáků v Kostelci - 20.9.2020

Sestava minižáků na turnaji v Kostelci 


V neděli 20. 9. 2020 se naši minižáci zúčastnili turnaje v Kostelci nad Labem. Turnaj se odehrál na venkovním hřišti za krásného počasí. Našimi soupeři byly týmy z Poděbrad, Mělníka, Úval a domácího Kostelce. I přes velkou marodku jsme na turnaj odjeli se 14 hráči mezi kterými bylo hned 5 nováčků.

 

Sokol Bělá 1

Denisa byla na svém prvním turnaji a podařilo se jí vstřelit branku. Lenka při svém prvním startu za minižáky dokázala vstřelit tři branky. Aneta, Mates, Honza,

Lucka a Valča patří ke zkušenějším a střelecky se jim dařilo. O tréninku musíme zapracovat na obraně po ztrátě míče a v pohybu bez míče. Jinak děti musím pochválit za snahu a bojovnost.

 

 

Sestava a branky:

Aneta Smékalová 9, Matyáš Müller 12, Honza Tom 10, Valča Ballóková 6, Lucka Šárogová 3, Denisa Schneiderová 1, Lenka Jeřábková 3.

 

Trenér František Müller, vedoucí družstva Petr Netrval

 

 

Sokol Bělá 2

Kromě Terky, Lukáše a Anežky byly v týmu děti, které hrály poprvé turnaj minižáků. Všem proto chvilku trvalo, než se rozkoukali, ale nakonec jsme odehráli celkem dobrý turnaj. Děti se snažily a bojovaly, ale ke konci turnaje již některým docházely síly.

Herně se dařilo zmiňovaným Terce, Lukášovi a Anežce, kteří již měli předchozí zkušenosti s miniházenou. Svoji házenkářskou premiéru si odbyla Anička, která se házené věnuje pouze 10 dní, ale podařilo se ji vstřelit hned 4 branky. Svoji první branku vstřelily Viktorka a Natálka, které z toho měly obrovskou radost. Maruška se bohužel střelecky neprosadila, ale té se velmi dařilo v brance.

 

Sestava a branky:

Anička Charvátová 4, Terka Hrubá 15, Lukáš Hrdina 14, Maruška Horáčková, Natálka Najmanová 1, Viktorka Milerová 3, Anežka Netrvalová 12

 

Trenér Vladimír Hrubý, vedoucí družstva Petr Netrval

 

Turnaje jsme se naštěstí zúčastnili i přes velikou marodku. Děkujeme všem dětem za jejich výkony a vystupování během celého turnaje.

Chceme také poděkovat organizátorům za pěkné dopoledne, rodičům a TS Bělá pod Bezdězem za pomoc s dopravou a podporou během turnaje.

 

Doufejme, že další turnaj bude již 3. 10. 2020 v Poděbradech.

Přiložené fotky

Sokol Bělá 2

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.8.

Nigrín Jiří (24)

14.8.

Kočí Tomáš (24)

14.8.

Stach Patrik (23)

14.8.

Krouský Karel (45)

15.8.

Hrubý Vladimír (47)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák