oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Přípravka a minižáci na Setkání rodáků Bělé

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 14.9.2020 | zobrazeno: 1165x

Přípravka a minižáci na Setkání rodáků Bělé

V sobotu 12.9.2020 se naše družstva minižáků a přípravky zúčastnila Setkání rodáků a přátel Bělé pod Bezdězem.

Na vzorně připraveném travnatém hřišti v parku před radnicí děti předvedly ukázkový trénink a utkání. Dětem se akce moc líbila a užily si ji. Za prezentaci našeho klubu byly odměněny drobnou sladkostí.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (24)

Kočí Tomáš (24)

Stach Patrik (23)

Krouský Karel (45)