TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / SPS Cup 2020

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: úterý 11.2.2020 | zobrazeno: 338x

SPS Cup 2020

SPS Cup 2020 - týmy Bělé 


V sobotu 8.2.2020 se uskutečnil 2. ročník přípravného turnaje minižáků SPS Cup 4+1.

 

Turnaje se zúčastnily týmy z Děčína, Příbrami, Mladé Boleslavi, Turnova, Kostelce nad Labem, Jablonce nad Nisou, Poděbrad a domácí Bělé.

 

Každý z týmů odehrál minimálně 5 utkání, hrací doba byla 2x7 minut s minutovou přestávkou, hrálo se na dvou hřištích systémem 4+1.

 

Sestava Bělá 1 (chlapci):

Hryz Ondra 20, Tom Honza 5, Hrdina Lukáš 6, Kubíček Tomáš, Válek Kuba 3, Müller Adam 8,

Müller Matyáš 3.

 

Družstvo složené ze samých kluků začalo turnaj s velkým nasazením. Bohužel se nám tento výkon nepodařilo podávat v průběhu celého turnaje. Musíme zapracovat na pohybu bez míče, přihrávce v pohybu a obranné fázi. V uvolňování jeden na jednoho a střelbě je vidět zlepšení. Celému družstvu bych chtěl poděkovat za snahu a bojovnost.

 

 

Sestava Bělá 2 (dívky):

Kuráková Nela 8, Šilhová Eliška 5, Hrubá Terka 14, Jírová Ella 1, Linková Anička, Linková Adélka 5, Netrvalová Anežka 3, Ballógová Valča 3

 

Děvčata musím pochválit za předvedenou hru. Nepovedlo se nám pouze utkání s Děčínem. Jinak v průběhu celého turnaje holky bojovaly a snažily se. Máme sice mnoho rezerv a nedostatků, ale potěšující je fakt, že máme na čem stavět.

 

Můžeme konstatovat, že se turnaj povedl. Hrálo se v přátelské atmosféře, kterou vytvořili především rodiče a příbuzní. Nasazení všech hráčů a hráček bylo maximální a na závěr turnaje na ně čekala sladká odměna.

 

Děkujeme všem týmům za účast a vzorné vystupování během celého turnaje a těšíme se na viděnou.

 

Poděkování zaslouží i rodiče za jejich cukrářské výrobky, Václavu Renzovi za občerstvení a hlavně rozhodčím Ivanu Hríbovi, Josefu Kočímu a Terezce Netrvalové.

 

Na úplný závěr děkujeme firmě SPS servis a programování strojů, s.r.o. z Bakova nad Jizerou za dlouhodobou podporu našeho oddílu.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

11.2.

Ziemba Tadeáš (14)

20.2.

Kastnerová Sára (19)

22.2.

Vejtruba Ondřej (16)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák