oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: úterý 11.2.2020 | zobrazeno: 228x

SPS Cup 2020

SPS Cup 2020 - týmy Bělé

V sobotu 8.2.2020 se uskutečnil 2. ročník přípravného turnaje minižáků SPS Cup 4+1.

Turnaje se zúčastnily týmy z Děčína, Příbrami, Mladé Boleslavi, Turnova, Kostelce nad Labem, Jablonce nad Nisou, Poděbrad a domácí Bělé.

Každý z týmů odehrál minimálně 5 utkání, hrací doba byla 2x7 minut s minutovou přestávkou, hrálo se na dvou hřištích systémem 4+1.

Sestava Bělá 1 (chlapci):

Hryz Ondra 20, Tom Honza 5, Hrdina Lukáš 6, Kubíček Tomáš, Válek Kuba 3, Müller Adam 8,

Müller Matyáš 3.

Družstvo složené ze samých kluků začalo turnaj s velkým nasazením. Bohužel se nám tento výkon nepodařilo podávat v průběhu celého turnaje. Musíme zapracovat na pohybu bez míče, přihrávce v pohybu a obranné fázi. V uvolňování jeden na jednoho a střelbě je vidět zlepšení. Celému družstvu bych chtěl poděkovat za snahu a bojovnost.

Sestava Bělá 2 (dívky):

Kuráková Nela 8, Šilhová Eliška 5, Hrubá Terka 14, Jírová Ella 1, Linková Anička, Linková Adélka 5, Netrvalová Anežka 3, Ballógová Valča 3

Děvčata musím pochválit za předvedenou hru. Nepovedlo se nám pouze utkání s Děčínem. Jinak v průběhu celého turnaje holky bojovaly a snažily se. Máme sice mnoho rezerv a nedostatků, ale potěšující je fakt, že máme na čem stavět.

Můžeme konstatovat, že se turnaj povedl. Hrálo se v přátelské atmosféře, kterou vytvořili především rodiče a příbuzní. Nasazení všech hráčů a hráček bylo maximální a na závěr turnaje na ně čekala sladká odměna.

Děkujeme všem týmům za účast a vzorné vystupování během celého turnaje a těšíme se na viděnou.

Poděkování zaslouží i rodiče za jejich cukrářské výrobky, Václavu Renzovi za občerstvení a hlavně rozhodčím Ivanu Hríbovi, Josefu Kočímu a Terezce Netrvalové.

Na úplný závěr děkujeme firmě SPS servis a programování strojů, s.r.o. z Bakova nad Jizerou za dlouhodobou podporu našeho oddílu.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

19.8. | 16:30

Soustředění Mimoň

12.9. | 10:30

Setkání rodáků Bělé

20.9. | 09:00

turnaj KP - Kostelec 4+1

3.10. | 09:00

turnaj KP - Poděbrady 4+1

18.10. | 09:00

turnaj KP - Mělník 4+1

7.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá 4+1

29.11. | 09:00

turnaj KP - Úvaly 4+1

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (22)

Kočí Tomáš (22)

Stach Patrik (21)

Krouský Karel (43)