oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pátek 7.2.2020 | zobrazeno: 353x

Pozvánka na turnaj minižáků SPS cup 4+1

SPS servis a programování strojů, s.r.o. - partner TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

V sobotu 8. února 2020 se v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem uskuteční třetí ročník turnaje minižáků SPS cup 4+1.

Turnaj začíná v 9:00 hodin a předpokládaný konec je po 13. hodině.

Na turnaji se představí týmy z Děčína, Příbrami, Mladé Boleslavi, Turnova, Kostelce nad Labem, Jablonce nad Nisou, Poděbrad a domácí Bělé (POZOR! ZMĚNA ROZLOSOVÁNÍ! >>> rozlosování je k nahlédnutí ZDE).

Tímto chceme pozvat všechny rodiče, příbuzné a kamarády hráčů, aby přišli podpořit naše hráče.

Děkujeme firmě SPS servis a programování strojů, s.r.o. z Bakova nad Jizerou za dlouhodobou podporu našeho oddílu (web ZDE).

Přiložený soubor

rozlosování turnaje SPS cup 2020  (formát souboru: .pdf | velikost: 32 kB)

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Ziemba Tadeáš (14)

Kastnerová Sára (19)

Vejtruba Ondřej (16)

handball.cz