oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: úterý 24.12.2019 | zobrazeno: 300x

Turnaj minižáků v Neratovicích - 22.12.2019

Sokol Bělá MINIŽÁCI -

V neděli 22.12.2019 se naši minižáci zúčastnili turnaje v Neratovicích. Našimi soupeři byly týmy z Poděbrad, Mělníka, Kostelce nad Labem a Neratovic. Z důvodu nemoci jsme na turnaj odjeli pouze s jedním týmem.

Se všemi soupeři jsem sehráli vyrovnaná utkání, přehrávali nás pouze družstva Poděbrad a Kostelce 1. V našem týmu se střelecky tradičně dařilo Ondrovi, který se společně s Nelou starali nejčastěji o rozehrávku. Velmi dobrý turnaj odehráli Terka, Dominika a Honza Tom. Všechny hráče musíme pochválit za nasazení a zápal do hry.

Sestava a branky:

Hrdina Lukáš 2, Tříška Honza 1, Tom Honza 8, Hryz Ondra 16, Klímová Dominika 3, Smékalová Aneta 3, Šárogová Lucka, Kuráková Nela 3, Hrubá Terka 6

Děkujeme organizátorům za pěkné dopoledne a organizaci turnaje, rodičům za pomoc s dopravou a podporou během turnaje.

Toto byl poslední turnaj v roce 2019. Děkujeme všem dětem za zápal do hry, rodičům za pomoc při organizování našich akcí a oddílu za podporu a přejeme všem hodně zdraví a štěstí do roku 2020.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

3.10. | 09:00

turnaj KP - Poděbrady 4+1

18.10. | 09:00

turnaj KP - Mělník 4+1

7.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá 4+1

29.11. | 09:00

turnaj KP - Úvaly 4+1

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (20)

Kočí Josef (66)

Hentek Lukáš (41)

Tyšer Vojtěch (26)