TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků v Neratovicích - 22.12.2019

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: úterý 24.12.2019 | zobrazeno: 383x

Turnaj minižáků v Neratovicích - 22.12.2019

Sokol Bělá MINIŽÁCI - 


V neděli 22.12.2019 se naši minižáci zúčastnili turnaje v Neratovicích. Našimi soupeři byly týmy z Poděbrad, Mělníka, Kostelce nad Labem a Neratovic. Z důvodu nemoci jsme na turnaj odjeli pouze s jedním týmem.

 

Se všemi soupeři jsem sehráli vyrovnaná utkání, přehrávali nás pouze družstva Poděbrad a Kostelce 1. V našem týmu se střelecky tradičně dařilo Ondrovi, který se společně s Nelou starali nejčastěji o rozehrávku. Velmi dobrý turnaj odehráli Terka, Dominika a Honza Tom. Všechny hráče musíme pochválit za nasazení a zápal do hry.

 

Sestava a branky:

Hrdina Lukáš 2, Tříška Honza 1, Tom Honza 8, Hryz Ondra 16, Klímová Dominika 3, Smékalová Aneta 3, Šárogová Lucka, Kuráková Nela 3, Hrubá Terka 6

 

 

Děkujeme organizátorům za pěkné dopoledne a organizaci turnaje, rodičům za pomoc s dopravou a podporou během turnaje.

 

Toto byl poslední turnaj v roce 2019. Děkujeme všem dětem za zápal do hry, rodičům za pomoc při organizování našich akcí a oddílu za podporu a přejeme všem hodně zdraví a štěstí do roku 2020.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

11.2.

Ziemba Tadeáš (14)

20.2.

Kastnerová Sára (19)

22.2.

Vejtruba Ondřej (16)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák