oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Tak trochu jiný trénink

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 9.12.2019 | zobrazeno: 487x

Tak trochu jiný trénink

Návštěva Mikuláše na tréninku mini a mlž

V utérý byly tréninky mladších záků a minižáků narušeny společným focením mlázeže, které přišel zkontrolovat i Mikuláš, čerti a anděl....

Proběhl společný zpěv básniček, za které byly děti odměněny balíčkem "na přilepšenou". Nemohl chybět ani kolektivní slib, že už "budeme hodní".... Bohužel, tento slib vzal za své již na čtvrtečním tréninku. :o)

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

3.10. | 09:00

turnaj KP - Poděbrady 4+1

18.10. | 09:00

turnaj KP - Mělník 4+1

7.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá 4+1

29.11. | 09:00

turnaj KP - Úvaly 4+1

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (20)

Kočí Josef (66)

Hentek Lukáš (41)

Tyšer Vojtěch (26)