oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků v Úvalech - 17.11.2019

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 18.11.2019 | zobrazeno: 503x

Turnaj minižáků v Úvalech - 17.11.2019

Sokol Bělá na turnaji v Úvalech: Válek, Tříška, Kuraková, Šilhová, Belková, Klímová, Černa, Šárogová, Linková, Linková, Hrdina, Smékalová, Muller, Ton, David, Toni, Hrubá, Hryz, Hentek

V neděli 17.11.2019 se naši minižáci zúčastnili turnaje v Úvalech. Turnaj se odehrál v místní sportovní hale. Našimi soupeři byly týmy z Mladé Boleslavi, Poděbrad, Úval, Kolína, Kostelce nad Labem a Zruče nad Sázavou. Tentokrát jsme odjeli na turnaj s 19ti hráči, ale s velice mladým kádrem.

Sokol Bělá 1

S družstvem kluků hrála jako jediná Terka Hrubá, která si moc přála hrát v modrém dresu. :o) Velké pokroky děláme v obraně. Střelecky se nám sice tolik nedařilo, ale do šancí jsme se dokázali dostat. Předvedli jsme i pěkné kombinační akce. Úvodní zápasy jsme měli dobrý pohyb, ale konci turnaje nám docházela energie. Přesto celý tým moc chválím, že se snažil a bojoval až do konce.

Sestava a branky:

Vojta Hentek 6, Jakub Válek; Matyáš Müller 1, Honza Tom 3, Do Quoc Anh, Ondra Hryz 8, Terka Hrubá, Honza Tříska, Do Duc Tam 3, Lukáš Hrdina

Trenér: František Müller

Sokol Bělá 2

Tým byl tvořen pouze z děvčat a po této zkušenosti v tom budeme i nadále pokračovat. V úvodu turnaje se holkám vůbec nedařilo. Chvilku trvalo, než si zvykly na tempo hry a nasazení soupeřů, ale postupem času se této hře přizpůsobily a na konci turnaje už předvedená hra nevypadala špatně. I když nás většina soupeřů herně přehrávala, tak bych chtěl holky moc pochválit za nasazení a bojovnost.

Sestava a branky:

Aneta Smékalová 5, Nela Kuraková 1, Lucka Černá, Dominika Klímová 4, Anička Linková, Adélka Linková 5, Lucka Šárogová, Eliška Šilhová 2, Andrea Belková1

Trenér: Vladimír Hrubý

Děkujeme organizátorům za pěkné dopoledne a organizaci turnaje, rodičům a TS Bělá pod Bezdězem za pomoc s dopravou a podporou během turnaje.

Další turnaj nás zřejmě čeká 21.12.2019 v Neratovicích!

Vyhlášení turnaje v Úvalech

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

19.8. | 16:30

Soustředění Mimoň

12.9. | 10:30

Setkání rodáků Bělé

20.9. | 09:00

turnaj KP - Kostelec 4+1

3.10. | 09:00

turnaj KP - Poděbrady 4+1

18.10. | 09:00

turnaj KP - Mělník 4+1

7.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá 4+1

29.11. | 09:00

turnaj KP - Úvaly 4+1

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (22)

Kočí Tomáš (22)

Stach Patrik (21)

Krouský Karel (43)