TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků v Bělé - 12.10.2019

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 14.10.2019 | zobrazeno: 678x

Turnaj minižáků v Bělé - 12.10.2019

Účastníci turnaje v Bělé - minižáci 


V sobotu 12.10.2019 se naši minižáci zúčastnili domácího turnaje v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem. Našimi soupeři byly tentokrát týmy ze Zruče nad Sázavou, Kolína, Liberce, Kostelce nad Labem a Turnova.

 

Sokol Bělá1

Většina hráčů byla hlavně útočně naladěná s přímým tahem na branku se střílením gólů. Touto rychlou hrou dopředu byla naopak obrana horší a občas se hráči zapomínali vracet.

Nejlepší střelci byli Robin Dubec za kluky a z děvčat Aneta Smékalová. Střelecky se dařilo Honzovi Hoang Quan, Adamovi Mullerovi a Vaškovi Krejčíkovi. Výborně chytal a 9 gólu střelil Pepa Balog.

Své šance dobře zakončila a 4 branky dala Nela Kuraková. 2 branky vstřelila Anežka Netrvalová, která opět dobře a přesně nahrávala.

Děti musíme pochválit za elán a nasazení.

 

Sestava: Kuraková Nela 4, Smékalová Anetka 14, Müller Adam 10, Honza 12, Balog Pepa 9, Krejčík Václav 11, Netrvalová Anežka 3, Dubec Robin 20

Trenér: Petr Netrval

 

 

Sokol Bělá 2

Vaneska po celý turnaj podávala skvělé výkony. Tvořila nám hru, zakládala útoky, přihrávala spoluhráčům do šancí, dobře bránila a svůj výkon korunovala 15 brankami. Andrejka se trošku trápila v obraně, ale v útoku se dokázala několikrát prosadit. Značnou část turnaje absolvovala v brance, kde dostala velký prostor. Její výkon

mě mile překvapil. Lucka Černá se výborně pohybovala, zodpovědně se vracela do obrany. Ke vstřelení více branek jí chybělo trošku štěstí, ale i tak dala krásných 6 gólů. Lucka Šárogová patří k našim nováčkům. Bohužel se jí nepodařilo vstřelit branku, i když měla několik příležitostí a celý tým jí to moc přál. Příště se jí to určitě podaří.

Domča často zapomíná bránit a musí se jí to připomínat, ale její nasazení a zápal pro hru je velký. Dala 6 branek a měla z nich velkou radost. David předvedl ve spolupráci s Vaneskou velmi rychlý přechod do útoku a díky tomu vstřelil 12 branek. Také zapomíná na bránění, ale i v této činnosti se během turnaje hodně zlepšil. Moc pěkný výkon. Mates začal v brance a tam mu to moc nešlo. Zbytek turnaje odehrál v poli a vstřelil pěkných devět branek. V obraně se mu také dařilo a nahrál spoluhráčům na několik branek. Vojta Hentek měl ze začátku problém se zpracováním balónu, ale nakonec z něj nervozita spadla a vstřelil 11 branek. Snažil se nahrávat mladším spoluhráčům, aby si vstřelili branku, i když se mohl prosadit sám. Tím mě moc potěšil.

Turnaj byl z mého pohledu moc povedený a potěšil mě týmový duch nejen při utkáních.

 

Sestava: Pecová Vanesa 15, Hentek Vojta 11, Müller Matyáš 9, Do Duc Tam 12, Lucka Černá 6, Lucka Šárogová, Belková Andrea 3, Klímová Dominika 6

Trenér: František Müller

 

 

Sokol Bělá 3

V útoku se nejvíce dařilo Ondrovi, který byl tahounem družstva. Velice dobrý turnaj odehrála i Kája, která ukázala především svůj přehled ve hře. Elišce se sice nedařilo tolik střelecky, ale vynikala svým pohybem, což se projevilo především v obraně. Oproti minulému turnaji se také zlepšil Toni, který zazářil především v brance. Anička se zlepšuje každým turnajem. Tentokrát vstřelila tři branky, ale především dobře bránila. Každým turnajem se také zlepšuji Honzik Tříška, který zlepšil především pohyb. Vstřelil 7 branek a ukázal velkou bojovnost v obraně. Nakonec musím pochválit Honzu Toma, který s házenou začal před cca 14ti dny. Dařilo se mu hlavně v útoku, když vstřelil 15 branek. Ještě tápe v obraně, ale myslím, že i tam brzy ukáže svůj potenciál.

Celý tým musím pochválit za předvedené výkony. Všechna utkání byla vyrovnaná, hráči bojovali a především hráli kolektivně.

 

Sestava: Měšťanová Kája 12, Tom Honza 15, Tříška Honza 7, Šilhová Eliška 4, Linková Anička 3, Toni 1, Hryz Ondřej 27

Trenér: Vladimír Hrubý

 

Děkujeme všem dobrovolníkům za pomoc s organizací turnaje, všem týmům za předvedené výkony a vystupování během celého turnaje a všem divákům za podporu hráčů.

Doufáme, že se všem turnaj líbil.

 

Házené Zdar!

Přiložené fotky

Bělá 1 - Kuraková, Smékalová, Müller, Honza, Balog, Krejčík, Netrvalová, DubecBělá 2 - Černá, Belková, Klímová, Müller, Hentek, Davia, Pecová, ŠárogováBělá 3 - Tom, Hryz, Šilhová, Tříška, Linková, Měšťanová, Tony

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

3.10. | 09:00

turnaj KP - Poděbrady 4+1

18.10. | 09:00

turnaj KP - Mělník 4+1

7.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá 4+1

29.11. | 09:00

turnaj KP - Úvaly 4+1

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

17.9.

Coufal Jakub (20)

17.9.

Kočí Josef (66)

21.9.

Hentek Lukáš (41)

21.9.

Tyšer Vojtěch (26)

23.9.

Kubíček David (37)

24.9.

Maršálek Dominik (22)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák