oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Poslední trénink jako Minižáci

téma: minižáci | autor: Pepíno | datum: úterý 2.7.2019 | zobrazeno: 766x

Poslední trénink jako Minižáci

Dne 27.6.2019 se konal na školním hřišti poslední rozlučkový trénink nejen se sezonou, ale i s kategorii Minižáci. Většina dětí z této kategorie totiž postupuje do Mladších žáků. Za určitého přemlouvání některých rodičů se konalo tradiční derby dětí proti rodičům. Děti podpořené pizzou v neskutečném utkání vyhráli svůj poslední zápas za Mini. Výsledek, ale není to podstatné. Podstatné byla dobrá nálada, hezké oboustrané akce a boj vedený korektně.Na závěr trenéři rozdali dětem medaile s přáním hezky prožitých prázdnin a s návratem na házenkářské hřiště.

Děkujeme rodičům, že se dostavili na rozlučkovou akci a i za poskytování dopravy za celý rok. Vážíme si takovéto podpory a věříme, že když bude potřeba tak nám vypomůžete.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

19.8. | 16:30

Soustředění Mimoň

12.9. | 10:30

Setkání rodáků Bělé

20.9. | 09:00

turnaj KP - Kostelec 4+1

3.10. | 09:00

turnaj KP - Poděbrady 4+1

18.10. | 09:00

turnaj KP - Mělník 4+1

7.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá 4+1

29.11. | 09:00

turnaj KP - Úvaly 4+1

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (22)

Kočí Tomáš (22)

Stach Patrik (21)

Krouský Karel (43)