oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Závěr sezony minižáků

téma: minižáci | autor: Pepíno | datum: neděle 23.6.2019 | zobrazeno: 780x

Závěr sezony minižáků

Dne 21.6.2019 jsme v ranních hodinách odjeli na poslední turnaj tzv. Megamini Liberec kterého se zúčastnilo 28 družstev a na který bohužel nemohl s námi odjet nemocný Výtiska. Ještě dopoledne nás čekaly čtyři utkání ve skupině A. Postupně jsme naráželi na soupeře z Ivančic  6 - 6, CHodova  8 - 7, Jičína 4 - 10, Radebeuleru 13 - 6, a Horkou nad Moravou 6 - 13. V sobotu nás pak ještě čekaly Úvaly 5 - 9.Po těchto zápasech bylo jasné, že si zahrajeme o pořadí mezi 1 - 16 místem na tomto turnaji.

Našimi střelci branek v této skupině byli Hrib 10,Flanderka 14,Loukotka 7,Smékal 8,Měšťanová 1,Pecová 1 a Dubec 1

.

V dalším sobotním kláním nás ještě čekaly další čtyři klání a to: Újezd u Brna 10 - 16,Strakonice 2 - 11,Liberec 4 - 11, a Vršovice. V tomto utkání nám za podpory rodičů dětí šlo o to zda budeme hrát o poslední umístění v lepší skupině a nebo se posuneme ještě výš. Po nadšené výkonu 10 - 8 jsme postoupili do bojů o celkové 13 - 14 místo.

Našimi střelci  v těchto utkáních byli Hrib 1,Flanderka 9,Loukotka 3,Smíkal 7,Měšťanová 1,Pecová 3,Hentek 1,Balog 1.

V neděli nás čekalo jediné utkání s Děčínem do kterého nemohl nastoupit pro zdravotní potíže Loukotka. Po celkem vyrovnaném boji a za ještě větší podpory rodičů než v sobotu jsme nakonec podlehli 6 - 9. a tím skončili podle nás na krásném 14 místě.Jsme rádi, že nám oddíl umožnil se zúčastnit takového turnaje a věříme, že poznatky zde nabité využijeme v dalším našim počínání.

Naši střelci: Hrib 1,Flanderka 3,Smékal 2.

Po slavnostním vyhlášení vítězů nastalo smutné loučení s novými kamarady a odjezd domů.

Závěrem bych ještě napsal, že tento turnaj nebyl jenom o házené, ale taky o určitém doprovodném programu jako bazén s vířivkou. Vystoupení skupiny na bubny. Ohnivá šou atd.

Poděkovat dětem za dobrou reprezentaci oddílu házené v Bělé pod Bezdězem nejenom na hřiští, ale i mimo.

Děkujeme všem za bezpečnou dopravu našich dětí a věříme v dalším podporování této činnosti.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

19.8. | 16:30

Soustředění Mimoň

12.9. | 10:30

Setkání rodáků Bělé

20.9. | 09:00

turnaj KP - Kostelec 4+1

3.10. | 09:00

turnaj KP - Poděbrady 4+1

18.10. | 09:00

turnaj KP - Mělník 4+1

7.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá 4+1

29.11. | 09:00

turnaj KP - Úvaly 4+1

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (22)

Kočí Tomáš (22)

Stach Patrik (21)

Krouský Karel (43)