oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: sobota 11.5.2019 | zobrazeno: 712x

Turnaj 6+1 Kostelec 5.5.2019

Turnaj mini Kostelec nad Labem 5.5.2019

Turnaj se odehrál tentokrát pro nepřízeň počasí v Úvalech. Pět týmů porovnalo síly v házené systémem 6+1 bez ukazatele skoré s časem 2x10min.

Účastníci:

Kutná Hora, Hostivice, Úvaly, Kostelec nad Labem, Bělá pod Bezdězem

Sestava Sokol Bělá pod Bezdězem:

Flanderka Adam, Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Smékal Jiří, Vytiska Dominik, Balog Josef, Dubec Robin, Měšťanová Karolína, Pecová Vanesa, Hurta Tomáš(brankař).

Trenér: Hríb Ivan, Kočí Josef

Zápasy:

Bělá – KH 5:10, Bělá – Hostivice 6:6, Bělá – Úvaly 13:10, Bělá Kostelec 7:14

Branky:

Hríb 8(+7, -7), Loukotka 8, Smékal 7, Pecová 4, Flanderka 3, Vytiska 3, Dubec 3, Měšťanová 3, Balog 1

Turnaj se líbil, povedl a samozřemně spokojennost i po herní stránce.

V prvním utkání s Kutnou Horou obrovské nasazení všech hráčů a brankař družstvo podržel. Někdy trvá déle rozkoukání, ale to tentokrát nebylo.

Druhý zápas se odehrál velice slušně s dobrou obranou na obou stranách. Proto méně branek a vyrovnaný zápas.

Na třetí zápas jsme se připravili na Úvaly. Opět velice vyrovnaný zápas s ukázkou pěkných branek a velké bojovnosti.

Poslední čtvrtý zápas ukázal únavu hráčů a soupeř to měl trochu zlehčené. Odešla nám i disciplinovannost, ale to nemění nic na dobré náladě. Z turnaje odjíždíme spokojeni . Víme co musíme pilovat do dalšího už posledniho turnaje 6+1 Hostivice.

Děkujeme městu za pomoc s dopravou.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (20)

Chocholouš Jakub (13)

Myšák Jan (25)

Hradiský Lukáš (18)