oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj 4+1 Turnov 28.4.2019

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: sobota 4.5.2019 | zobrazeno: 685x

Turnaj 4+1 Turnov 28.4.2019

Přijali jsme pozvánku na turnaj do Turnova. Po hráče je toto výborné, protože poznají jiný hráče než ze středočeského kraje, kde hrajeme soutěž.

Účastníci:

Náchod, Jablonec 2x, Turnov, Liberec, Bělá pod Bezdězem

Sestava Bělá:

Erben Josef, Ballók Tomáš, Müller Adam, Hentek Vojta, Balog Josef, Vytiska Dominik, Svrčinová Sára, Klímová Dominika.

Hráči na tomto turnaji bojovali a snažili se urvat každý zápas. To je vidět i na tom, že každý hráč soupeřovu síť rozvlnil a mohl se radovat. I pět těžkých zápasů jsme vydrželi a bojovali do samého konce. Nikdo se nám nezranil, takže se těšíme na další takto gólově nabité turnaje.

Zápasy:

Bělá – Náchod 17:23, Bělá – Jablonec 14:6, Bělá – Turnov 24:14, Bělá – Jablonec2 9:24, Bělá –Liberec 9:15

Branky:

Vytiska 22, Balog 15, Hentek 11, Erben 9, Müller 6, Ballók 4, Klímová 4, Svrčinová 2.

Děkujeme za pomoc s dopravou Müllerom a Erbenom.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (20)

Chocholouš Jakub (13)

Myšák Jan (25)

Hradiský Lukáš (18)