TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj mini 6+1 Kutná Hora 27.4.2019

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: sobota 4.5.2019 | zobrazeno: 681x

Turnaj mini 6+1 Kutná Hora 27.4.2019

 


Turnaj mini 6+1 Kutná Hora 27.4.2019

 

Pro nepřízeň počasí si turnaj za Kostelec, kde je jen venkovní hřiště vyměnila Kutná Hora. V hale BIOS v Kutné Hoře se hrálo 2x10 min s 5min.přestávkou. Na každé družstvo čekalo odehrát 4 utkání.

 

Účastníci:

Kostelec nad Labem, Hostivice, Kutná Hora, Úvaly, Bělá pod Bezdězem

 

Sestava Bělá: trenér Hríb Ivan, Kočí Josef

Loukotka Patrik, Flanderka Adam, Smékal Jiří, Hríb Lukáš, Dubec Robin, Měšťanová Karolína, Pecová Vanesa, Sůvová Anna, Hurta Tomáš.

 

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti Kostelci. Vždy vyrovnaný boj s tímto týmem neměl v tomto směru změn. V zápase se dobře roztřílel se 7brankami Páťa Loukotka a ještě přidal proměněný trestný 7metrový hod. po ošklivém faulu na Lukáše Hríba. Aktivní byl i Lukáš Hríb se 3brankami, ale neproměnil 7metrový hod. Celý tým velice dobře bránil a zápas byl velice kvalitní.

 

Druhý zápas opět vyrovnaný, ale málo úrodný na branky. Nováček Hostivice přijeli s kvalitním týmem. Tentokrát se střelecky ukázali a zachraňovali tým Adam Flanderka a Jirka Smékal.

 

Třetí  zápas proti Kutné Hoře nejlépe zvládla Kája Měšťanová se 4brankami. Jinak celý tým výborně bránící dotáhl zápas do vítězství. Několika výbornými střelami z křídla se ukázala Vaneska Pecová. Na prvním turnaji velké házené byla Anička Sůvová, která se s velkou snahou a bojovností snažila vstřelit branku, ale tentokrát se nepovedlo. Samozřejmě týmu velice pomohla.

 

Čtvrtý zápas a to znamená těžké Úvaly. Po celý turnaj bojovný  Robin Dubec se zapsal do střelecké listiny. Po několika pokusech se povedlo Vanesce síť rozvlnit. Do zápasu všichni dali poslední síly, proto ho měli celý pod kontrolou. Nesmím zapomenout na našeho úžasného brankaře Tomáše Hurtu, který předváděl po celý turnaj výborné zákroky.

 

Zápasy:

Bělá – Kostelec 13:14, Bělá – Hostivice 6:7, Bělá – KH 16:5, Bělá – Úvaly 14:5

 

Branky:

Loukotka 17(-7, +7), Hríb 11(-7), Měšťanová 8 (-7), Flanderka 6, Smékal 6 (+7), Dubec 1(-7), Pecová 1, Sůvová 0 (-7), Hurta (brankař)

 

Děkuji všem hráčům za povedený turnaj a městu za pomoc s dopravou.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.5.

Šídlo Jiří (20)

17.5.

Chocholouš Jakub (13)

18.5.

Myšák Jan (25)

21.5.

Hradiský Lukáš (18)

odkazy

sokol.eu
chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková