oddíl házené | ml. žáci

téma: mladší žáci | autor: Giorgio | datum: neděle 5.11.2006 | zobrazeno: 2198x

Turnaj v Praze na Dukle

Družstvo mladších žáků z 5.11.2006

Byl to poslední mistrovský turnaj mladších žáků ve skupině sever.Tím došlo na rozdělení družstev dle pořadí a naši hoši budou hrát na jaře turnajově s jinými soupeři a to: Sedlčany, Příbram, Mělník B a Bělá p.B.
Při tomto turnaji jsme hráli současně dvě družstva Bělá p.B.: muži na domácím hřišti s Duklou SCM a mladší žáci v Praze.V průběhu utkání nám Milan Kotrč, jehož syn hrál za SCM v Bělé p.B. sdělil, že si tam jejich družstvo jelo pro dva body!Po výsledku, který nám SMS poslal mladší z bří Zelených, však již své dojmy sdělit nepřišel!
Výkon našeho družstva v turnaji byl opět dost nadějný ale výsledkově pro nás dopadl špatně!Mimo utkání proti chlapcům z Wendy Mělník, kde jsme měli i na vítězství, v ostatních zápasech jsme propadli v obrané činnosti.Zvláště proti B Mělníka, které tvoří děvčata, jsme neubránili jejich tvořivé spojky a toto družstvo nás s přehledem přehrálo!S Duklou a Autoškodou to bylo opět stejné.Obě družstva na nás zabrala v začátku a pak již vystřídala hráče mimo základní sestavu.

Spartak Příbram

Příbram