oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Úspěch na turnaji v Mělníce

téma: mladší žáci | autor: Giorgio | datum: pondělí 25.9.2006 | zobrazeno: 1870x

Úspěch na turnaji v Mělníce

mladší žáci Mělník 24.9.06

V neděli 24.9.2006 sehrálo družstvo mladších žáků druhý mistrovský turnaj na Mělníce.Z odehraných 4 zápasů přivezli tentokrát zcela nečekané 4 body za dvě vítězství!Perfektní výkon celého družstva byl především v obraně, který v brance podpořil Jakub Hrbáček nejúspěšnější brankář turnaje.Mimořádně se dařilo střelcům „Vomáčkovi“se 14 a Boreckému s 9 vstřelenými brankami, ke kterým se ještě připojil Michal Dubec se 2 góly!Přesto, ve srovnání s družstvy Dukly Praha a Mladé Boleslavi, je rozdíl ve výkonnosti zcela zřetelný!Dosažené výsledky s těmito družstvy k nám byly velice milosrdné!

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

23.10. | 09:00

turnaj KP - Bělá p.B.

13.11. | 09:00

turnaj KP - Mělník

27.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá p.B.

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (29)

Renza Václav (44)

Švec Stanislav (45)

Smejkal Josef (23)