oddíl házené | mladší žáci

téma: mladší žáci | autor: Giorgio | datum: neděle 27.8.2006 | zobrazeno: 1934x

První dva týdny tréninků

Příprava na další část TJ - 24.8.2006

Za první dva týdny tréninků na hřišti a v tělocvičně ZŠ, absolvovali mladší žáci celkem 9 trén.jednotek a v evidenci množství pro jednotlivce to bylo:18 úseků na rozvoj vytrvalosti v délce 10.800m, 106 úseků pro rozvoj rychlosti v délce 5.450m, nastříleli 335 střel na branku, hodili 120x plným 1kg míčem, provedli 246 odrazů a věnovali celkem 1 hodinu testování speciálních pohybových schopností!
Příští týden by měl proběhnout v dvoufázovém zatížení s prvním tréninkem dopoledne zaměřeným na posilování dolních a horních končetin a vždy odpoledne trénink bude zaměřen na řízenou hru s jedním přípravným utkáním v Mladé Boleslavi.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

23.10. | 09:00

turnaj KP - Bělá p.B.

13.11. | 09:00

turnaj KP - Mělník

27.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá p.B.

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (29)

Renza Václav (44)

Švec Stanislav (45)

Smejkal Josef (23)