oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Z Příbrami pouze dva body !!

téma: mladší žáci | autor: Hrubas | datum: úterý 11.9.2001 | zobrazeno: 2210x

Z Příbrami pouze dva body !!

Minulý víkend začala středočeská divize všech věkových kategorií. Všechna naše družstva zahajovala novou sezonu v Příbrami. Bohužel, úvod soutěže vyšel pouze dorostencům, kteří jasně přehráli svého soupeře. Znovu obnovené B družstvo mužů, dostalo "nakládačku" od adepta na postup do III.ligy. Mladší žáci prohráli rozdílem pěti branek a starší žáci prohráli rozdílem dvanácti branek ! Více o jednotlivých utkání se dočtete v odkaze výsledky v jednotlivých kategorií.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

23.10. | 09:00

turnaj KP - Bělá p.B.

13.11. | 09:00

turnaj KP - Mělník

27.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá p.B.

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (29)

Renza Václav (44)

Švec Stanislav (45)

Smejkal Josef (23)