TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ml. žáci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Přípravný turnaj v Mělníku - 11.12.2022

téma: mladší žáci | autor: Hrubas | datum: úterý 13.12.2022 | zobrazeno: 343x

Přípravný turnaj v Mělníku - 11.12.2022

Mladší žáci na turnaji v Mělníku 


Poslední turnaj sezony se konal na Mělníku, kde jsme pánovali postavit družstvo dívek a družstvo chlapců. Kvůli velké marodce a omluvenek dívek to nebylo možné, proto jsme měli jeden tým chlapců a druhý tým smíšený. Na turnaji byla družstva rozdělena do dvou skupin, kde hrál každý s každým. Ve finálové části hrál vítěz první skupiny s vítězem z druhé skupiny, druhý s druhým a třetí s třetím. Smíšené družstvo mělo za soupeře Mladou Boleslav a Mělník dívky. Družstvo chlapců hrálo proti Mělníku chlapci a Kostelci. Naše družstva skončila na třetích místech a družstva Mělníku na druhých místech. My ani Mělník nechtěl hrát proti sobě, proto po dohodě odehrálo smíšené družstvo Bělé zápas proti Mělníku chlapci a Bělá chlapci proti Mělníku dívky.

 

Sestava a branky Bělá chlapci:
Hofer - Kubíček 1, Hanes 3, Müller 4, Drašnar 1, Nguyen, Sluka 4, Tom 5, Tříska 10, Chocholouš 2

 

Výsledky:

Bělá x Kostelec 7:26

Soupeř nás přehrával od úvodního hvizdu a zaslouženě nás porazil. Ve všech herních činnostech byl lepší a ani na chvilku nás nenechal utkání zdramatizovat. Podrželi nás brankáři svými výbornými výkony, jinak by bylo skóre mnohem vyšší.

 

Bělá x Mělník chlapci 8:18

Začátek proti domácím se nám povedl a zaslouženě jsme vedli. Dobře jsme bránili a v útoku se nám také střelecky dařilo. S přibývajícím časem se soupeř začal lépe pohybovat a vysunutá obrana nám začala dělat problémy. Přestali jsme se prosazovat jeden na jednoho a v obraně jsme pozdě přistupovali. Začali nám docházet síly a skóre začalo narůstat ve prospěch soupeře.

 

Bělá x Mělník dívky 16:8

Zápas byl od začátku v naší režii. Dařilo se spojkám, které dávaly jednu branku za druhou. Dokázaly vázat na sebe hráče a díky tomu uvolňovat křídla, která se dostávala do zakončení. Náš rychlý pohyb v útoku dělal soupeři velký problém. Často fauloval zezadu, za což byl následně vylučován. V obraně kluci rychle přistupovali k soupeři, pomáhali si, táhli za jeden provaz, hecovali se. Když už se soupeř dostal přes naši obranu, tak narazil na výborně chytajícího Vojtu Hofera. Zápas se nám podařil po všech stránkách a takhle bychom chtěli hrát všechny zápasy. Kluky za tento výkon musím jenom pochválit. Byl to od všech perfektní týmový výkon.

 

Sestava a branky Bělá „dívky“:
Najmanová, Hofer – Hrubá 3, Austová 3, Charvátová, Chocholouš 3, Vávra 1, Glaser 3, Drašnar 2, Sluka 3

 

Kvůli velkému počtu omluvených dívek jsme poskládali tým ze dvou mladších žaček, které doplnili  minižáci a nováčci. Naši soupeři byli urostlejší, a proto jsme se těžko prosazovali přes jejich obranu.

 

Výsledky:

Bělá x Mělník dívky 3:16

Bohužel se nám toto utkání vůbec nepodařilo. Nebyli jsme důrazní v obraně a v útoku jsme zahazovali těžce vypracované brankové příležitosti. Nedokázali jsme ubránit nejlepší střelkyni soupeře, která si s námi dělala, co chtěla. Zároveň jsme udělali mnoho technických chyb, které zkušenější soupeř nekompromisně trestal.

 

Bělá x AŠ Mladá Boleslav 6:19

Soupeř byl fyzicky výrazně vyspělejší. Praktikoval obranu na brankovišti, přes kterou se naši drobní hráči jen velice těžce prosazovali. I přesto musím za toto utkání hráče pochválit za bojovnost a odvahu.

 

Bělá x Mělník chlapci 8:23 

Soupeř praktikoval vysunutou obranu, se kterou jsme měli v celém utkání velké problémy. V útoku jsme měli velice špatný pohyb, udělali jsme mnoho technických chyb, které soupeř trestal z trháků. V obraně už nám docházeli síly a fyzicky vyspělejší protihráči toho využívali.

 

Za celý turnaj musím naše smíšené družstvo pochválit. Byli to pro naše hráče cenné zkušenosti. Nastupovali jsme proti starším a větším protihráčům a tak jsme museli vydat maximum úsilí, abychom se jim vyrovnali.

 

Tým herně táhla Terka, Zuzka a v posledním utkání i Tomáš. Velice mile překvapil svým výkonem Dominik, který se zúčastnil svého prvního turnaje a hned vstřelil 3 branky. Velkou oporou byl Matěj a v brance chytající Natálka a Vojta. V obraně se dařilo Šimonovi, v útoku měl světlé okamžiky Vítek. Svůj první turnaj za mladší žákyně odehrála i Lucka, která si vypracovala několik brankových příležitostí, které bohužel neproměnila.

 

Závěrem bychom chtěli poděkovat za podporu při utkáních a pomoc s dopravou panu Slukovi, Hoferovi a Drašnarovi. Domácím pořadatelům za bezproblémovou organizaci a příležitost si zahrát.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

25.11.

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

13

SL-FB

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

20

25.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

13

SL-FB

Házená Mělník

Mělník

12

25.11.

HC Kolín

Kolín

12

SL-FB

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

13

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.12.

Beran Stanislav (47)

10.12.

Šilha Luboš (58)

11.12.

Kučera Jonáš (22)

11.12.

Kučera Kryštof (22)

16.12.

Hofer Vojtěch (11)

25.12.

Holec Vít (16)

25.12.

Šenkýř Vojtěch (12)

29.12.

Linka Daniel (42)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák