oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Mistrovský turnaj MB - 12.11.2022

téma: mladší žáci | autor: Hrubas | datum: úterý 15.11.2022 | zobrazeno: 326x

Mistrovský turnaj MB - 12.11.2022

V sobotu 12. 11. se konal turnaj v Mladé Boleslavi, kde jsme odehráli dva zápasy.

Naším prvním soupeřem byla domácí Mladá Boleslav. Čekali jsme vyrovnaný zápas, ale bohužel tomu tak nebylo. S obranou soupeře 0+6, která se hraje zatažená na brankovišti jsme si ze začátku nevěděli rady. Hráli jsme bez pohybu, báli se prosadit jeden na jednoho a na branku stříleli z nepřipravených pozic. Každý čekal, co udělá druhý a v nouzi jsme přihrávali do pivota, který byl většinou obsazen. Postupem času se náš pohyb zlepšil a začali jsme se střelecky prosazovat. V obranné činnosti se nám také nedařilo tolik, jak jsme si představovali a obdrželi několik laciných branek, které padly po našich ztrátách v útoku. Návrat některých hráčů zpět do obrany byl tragický a vedl k našemu častému střídání. Naopak naše obrana 3+3 při postupném útoku soupeře se začíná po malých krůčcích zlepšovat.

Proti Kutné Hoře jsme znovu nezačali dobře a museli jsme si vzít po několika odehraných minutách oddechový čas. Znovu jsme hráli bez pohybu a dostávali mnoho branek a v útoku jsme se neprosazovali, jak bychom chtěli. Postupně se náš výkon začal zvedat díky zlepšenému pohybu jak v obraně, tak v útoku. Spojky se začaly prosazovat jeden na jednoho a začaly dávat branky. Nakonec z toho bylo vyrovnané utkání a napravili jsme tak dojem z toho prvního.

Sestava a branky:

Naty Najmanová, Tomáš Kubíček, Honza Tom 4, Terka Hrubá 2, Iza Sabolová 1, Vojta Šenkýř, Vojta Hofer 1, Matyáš Müller 5, Tomáš Sluka 7, Vítek Drašnar, Petr Hanes, Šimon Vávra, Honza Tříska 4, Matěj Chocholouš, Lenka Jeřábková, Lucka Šárogová 2.

Závěrem bychom chtěli poděkovat rodičům za pomoc s dopravou a podporu během utkání.

Spartak Příbram

Příbram