oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Turnaj Kostelec nad Labem 19.6.2021

téma: mladší žáci | autor: IvanHrib | datum: pondělí 21.6.2021 | zobrazeno: 182x

Turnaj Kostelec nad Labem 19.6.2021

Turnaj ml.ž.Kostelec nad Labem 19.6.2021

Sestava: Erben Josef, Fiala Lukáš, Hentek Vojta, Hríb Lukáš, Hurta Tomáš, Hryz Ondra, Loukotka Patrik, Tom Honza.

Na první a zároveň poslední turnaj této sezóny jsme se moc těšili. Velkou inspiraci nám bylo, že se turnaj hraje o pohár starosty města a zároveň o medaile. Nakonec se příhlasila jen tři družstva,takže medaile jasná:-)

Mladší žáci TJ Sokolu Bělá pod Bezdězem jsou ale dravci a poprali se o lepší umístnění. První zápas jsme hráli s domácím týmem a po vyrovnaněm zápase jsme nakonec podlehli. Naší prohře nám bohužel nejvíce pomohly naše chyby a to přihrávkou a chycení míče. Zároveň i ostré sluníčko a velké teplo nebylo přínosem pro kvalitní hru. Po krátkém odpočinku nás čekal soupeř z Úval a museli jsme zabojovat. Družstvo z Úval mělo poměrně silny,ale i početný kádr. Bělá s dvěma hráči na střídání sebrala sílu po postříkání místními hasiči. Celý zápas se vyvýjel naprosto vyrovnaně. Asi 20vteřin před koncem zápasu jsme prohrávali o gól. Nakonec časomíra zapískala těsně po vstřelení našeho vyrovnávajícího gólu. Podle danných pravidel nás tato rémíza poslala na druhé místo.

Všem zůčastněným posíláme velké poděkování a děkujeme za předvedené výkony

Poděkování patří také za pomoc s dopravou p. Erbenové.

Trenéři Pepa a Ivan

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

23.10. | 09:00

turnaj KP - Bělá p.B.

13.11. | 09:00

turnaj KP - Mělník

27.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá p.B.

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (29)

Renza Václav (44)

Švec Stanislav (45)

Smejkal Josef (23)