oddíl házené | mladší žáci

Mistrovský turnaj Kolín 13.9.2020

Mistrovský turnaj ml.ž. Kolín 13.9.2020

Účastníci: Kolín, Poděbrady, Mladá Boleslav, Bělá pod Bezdězem

Sestava TJ Sokol Bělá pod Bezdězem:

Balog Josef, Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Krejčík Václav, Bernard Tomáš, Erben Pepa, Fiala Lukáš, Koštejn Václav

Po odhlášení Hudlic každý tým odehrál tři zápasy systémem každý s každým. Hrálo se tentokrát na počítání skóre a časem 2x15min.

Náš tým na tento turnaj odjel pro velkou marodku jen s osmi hráči. I takto od prvního zápasu bojoval a rval se za výhrou. Trochu jsme museli míchat s posty, ale hráči i na nových postech uměli zazářit. Nám trenérů to trochu dělalo starosti, ale po společné shodě jsme zjistili že to funguje.Zároveň jsme také zjistili nedostatky, které budeme pilovat na tréninku. Za trenéry můžeme poděkovat za bojovnost v každém zápase. Únava byla v tomto počtu hráču znát. První dva zápasy se hrály hned po sobě, takže únava byla na místě. Po odpočinku jsme nastoupili do posledního utkání proti sousedům z Mladé Boleslavi. Opět muselo dojít ke změně postů, protože bojovná Bolka se na nás připravila a herní systém chtěla nabourat. Celkem vyrovnaný zápas jsme ještě ke konci dokázali utrhnout k pěknému našemu prospěchu.

Zápasy:

Bělá – Poděbrady     25:5

Bělá – Kolín      7:8

Bělá – Mladá Boleslav    12:5

Branky:

Hríb 16, Fiala 13, Loukotka 7, Koštejn 3, Erben 3, Krejčík 1, Bernard 1

Klukům děkujeme a těšíme se na dálší turnaje. Doufáme,že nás COV ID nezastaví a dovolí dále sportovat.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

4.10. | 09:00

turnaj KP - Poděbrady

24.10. | 09:00

turnaj KP - Kutná Hora

8.11. | 09:00

turnaj KP - Mělník

22.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (20)

Kočí Josef (66)

Hentek Lukáš (41)

Tyšer Vojtěch (26)