TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší žáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Soustředěné mladší žáci Krkonoše 2020

téma: mladší žáci | autor: IvanHrib | datum: středa 2.9.2020 | zobrazeno: 1613x

Soustředěné mladší žáci Krkonoše 2020

super banda 


Soustředění mladší žáci Krkonoše 2020

 

Sestava:

Koštejn Vašek, Hríb Lukáš, Hentek Vojta, Hurta Tomáš, Balog Pepa, Bernard Tomáš, Erben Pepa

 

Soustředění proběhlo s touto bandou bezvadných kluků na jedničku. Za trenéry mohu říct, že bezva nekonfliktní kolektiv. Celé dny jsme si společně užili podle předem připraveného harmonogramu.  Soustředění bylo připravené na kondiční přípravě  a správné  pravidelné stravě. Vše se nám dařilo dodržovat. Ranní vstávání a rozcvička sice trošku skřípalo, ale vše jsme doladili. Krásné počasí nám také dovolilo neplánované koupání ve vyhřívaném venkovním bazénu u nedaleké chalupy Jelení Louky. Program soustředění ve zkratce obsahoval trénování, posilování, sportovní disciplíny, video projekci, celkové každodenní zhodnocení a nechyběl test z pravidel házené.

 

Trénování bylo všem známé a velké změny jsme nedělali až na důležitost postů.  Posilování je trochu novinkou pro hráče a to běh v terénu, nové cviky s gumou, švihadlem i míčem. Sportovních disciplín, které se hodnotily bylo devět. Jako desátou disciplínou byl už zmiňovaný test z pravidel. Video projekce byla zaměřena na ukázku všech postů házené a nechyběla ukázka zápasu mladších žáků. Společně jsme u této projekce diskutovali,  záběry zastavovali a každý měl prostor se vyjádřit. Protože děti toto absolvovaly s velikým zájmem,  zasloužily si i vybraný film. Test z pravidel obsahoval deset otázek, kde děti trochu překvapily, že nevědí. Mohlo to být samozřejmě i chybou trenérů. Vše ovšem napravily svým písemným vyjádřením a jejich celkovým zhodnocením celého  soustředění. Velice jsme se u tohoto společně pobavili J. Závěrečný večer patřil vyhodnocení a stezce odvahy. Stezka děti trochu zaskočila, ale nakonec jsme vše společně zvládli při prodlouženém večeru s repro hudbou. S celkovými zážitky se děti určitě doma chlubily :-)

 

Velice moc děkujeme všem za úžasnou disciplínu, výborné a slušné chování.  Nejlepší banda co jsem zatím zažil. Nikde jsme se nemuseli stydět ba naopak. 

 

Vyhodnocení disciplín + test:

 

1.Hurta Tomáš

2.Hríb Lukáš

3.Balog Pepa

4.Koštejn Vašek

5.Hentek Vojta

6.Erben Pepa

7.Bernard Tomáš

 

 

Děkujeme všem zúčastněným, městu za pomoc s dopravou, firmě Atmos za podporu a Chatě Amor za vynikající obsluhu a trpělivost.

Trenéři Hríb Ivan a Kočí Josef.

Přiložené fotky

banda i s trenérypříprava na rozcvičkuúnava po rozcvičcevýšlapodpočinek po šiškové válcefoto před tréninkembandu nelze unavitútok na potokkrásné překvapeníosvěžení po výběhupro sponzorapřekvapení v podobě bazénuodměnavečerní promítánívzdělávánívžděláváníranní výběhtrénink na loucežranicetest z pravidelodpočinek po výběhu do lesaposlední tréninkcelkové vyhodnoceníodjezd a poslední rozloučení s personálem

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

22.4. | 09:00

turnaj KP - Bělá

6.5. | 09:00

turnaj KP - Kostelec

21.5. | 09:00

turnaj KP - Libčice

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.3.

Holec Jakub (17)

1.3.

Sabolová Izabela (12)

1.3.

Hrib Ivan (55)

1.3.

Hríb Ivan (55)

3.3.

Kulich Ondřej (33)

3.3.

Piešťanský Adam (23)

9.3.

Fiala Lukáš (15)

10.3.

Vítek Lukáš (23)

25.3.

Heinsch Matyas (17)

25.3.

Hentek Vojtěch (14)

26.3.

Heřmanovský Jan (23)

29.3.

Vacek Ondřej (23)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.vazníky VaBoČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music Clubzákladní škola Bělá pod BezdězemSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák