TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší žáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Soustředěné mladší žáci Krkonoše 2020

téma: mladší žáci | autor: IvanHrib | datum: středa 2.9.2020 | zobrazeno: 399x

Soustředěné mladší žáci Krkonoše 2020

super banda 


Soustředění mladší žáci Krkonoše 2020

 

Sestava:

Koštejn Vašek, Hríb Lukáš, Hentek Vojta, Hurta Tomáš, Balog Pepa, Bernard Tomáš, Erben Pepa

 

Soustředění proběhlo s touto bandou bezvadných kluků na jedničku. Za trenéry mohu říct, že bezva nekonfliktní kolektiv. Celé dny jsme si společně užili podle předem připraveného harmonogramu.  Soustředění bylo připravené na kondiční přípravě  a správné  pravidelné stravě. Vše se nám dařilo dodržovat. Ranní vstávání a rozcvička sice trošku skřípalo, ale vše jsme doladili. Krásné počasí nám také dovolilo neplánované koupání ve vyhřívaném venkovním bazénu u nedaleké chalupy Jelení Louky. Program soustředění ve zkratce obsahoval trénování, posilování, sportovní disciplíny, video projekci, celkové každodenní zhodnocení a nechyběl test z pravidel házené.

 

Trénování bylo všem známé a velké změny jsme nedělali až na důležitost postů.  Posilování je trochu novinkou pro hráče a to běh v terénu, nové cviky s gumou, švihadlem i míčem. Sportovních disciplín, které se hodnotily bylo devět. Jako desátou disciplínou byl už zmiňovaný test z pravidel. Video projekce byla zaměřena na ukázku všech postů házené a nechyběla ukázka zápasu mladších žáků. Společně jsme u této projekce diskutovali,  záběry zastavovali a každý měl prostor se vyjádřit. Protože děti toto absolvovaly s velikým zájmem,  zasloužily si i vybraný film. Test z pravidel obsahoval deset otázek, kde děti trochu překvapily, že nevědí. Mohlo to být samozřejmě i chybou trenérů. Vše ovšem napravily svým písemným vyjádřením a jejich celkovým zhodnocením celého  soustředění. Velice jsme se u tohoto společně pobavili J. Závěrečný večer patřil vyhodnocení a stezce odvahy. Stezka děti trochu zaskočila, ale nakonec jsme vše společně zvládli při prodlouženém večeru s repro hudbou. S celkovými zážitky se děti určitě doma chlubily :-)

 

Velice moc děkujeme všem za úžasnou disciplínu, výborné a slušné chování.  Nejlepší banda co jsem zatím zažil. Nikde jsme se nemuseli stydět ba naopak. 

 

Vyhodnocení disciplín + test:

 

1.Hurta Tomáš

2.Hríb Lukáš

3.Balog Pepa

4.Koštejn Vašek

5.Hentek Vojta

6.Erben Pepa

7.Bernard Tomáš

 

 

Děkujeme všem zúčastněným, městu za pomoc s dopravou, firmě Atmos za podporu a Chatě Amor za vynikající obsluhu a trpělivost.

Trenéři Hríb Ivan a Kočí Josef.

Přiložené fotky

banda i s trenérypříprava na rozcvičkuúnava po rozcvičcevýšlapodpočinek po šiškové válcefoto před tréninkembandu nelze unavitútok na potokkrásné překvapeníosvěžení po výběhupro sponzorapřekvapení v podobě bazénuodměnavečerní promítánívzdělávánívžděláváníranní výběhtrénink na loucežranicetest z pravidelodpočinek po výběhu do lesaposlední tréninkcelkové vyhodnoceníodjezd a poslední rozloučení s personálem

aktuality

neděle 12.9.2021 | autor: Švícko

mladší žáci - Další turnaj sehraje mladší žactvo 25.9. v Turnově.

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

17.9.

Coufal Jakub (21)

17.9.

Kočí Josef (67)

21.9.

Hentek Lukáš (42)

21.9.

Tyšer Vojtěch (27)

23.9.

Kubíček David (38)

24.9.

Maršálek Dominik (23)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířPRS 9 s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák