oddíl házené | mladší žáci

Soustředěné mladší žáci Krkonoše 2020

Soustředění mladší žáci Krkonoše 2020

Termín soustředění:   20 - 24.8.2020

Ubytování: Chata Amor - Pec  pod Sněžkou (zařízené pokoje včetně lůžkovin)

Strava: plná penze

Co sebou důležíté: Sportovní oblečení a obuv (nejlépe dvakrát v připadě deště), vycházkové oblečení, domácí oblečení, přezuvky do chaty, batůžek, pláštěnka, kapesné.

Cennosti, mobily, tablety a jiné nedoporučuji, není možnost úschovy a hlídání. Jen na své riziko a uvážení. Komunikace nonstop u trenérů.

Program soustředění viz příloha. Pitný režim po celé dny zajištěn. Dotazy k soustředění na tel. Hríb Ivan 604162956 :-)

Přiložený soubor

soustředění Krkonoše  (formát souboru: .pdf | velikost: 125 kB)

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (51)

Humpola Jakub (21)

Sucharda Antonín (24)

Šanda Vladimír (70)