oddíl házené | mladší žáci

Bělá2 – Kolín   6:3

Branky:

Měšťanová 2, Vytiska 1, Hryz 2, Bernard 1

Turnaj se odehrál v pohodové atmosféře systémem 6+1 každý s každým s počítáním skóre a časem 2x12min. Každý tým odehrál čtyři zápasy a na hráčích byla poznat únava. Přesto se všichni drali za vítězstvím, protože  je čekaly odměny a nikdo do posledního zápasu nevěděl, Zda to nebude zrovna on. Hráče čekalo ocení neužitečnější hráč každého týmu, nejlepší střelec, nejlepší brankař, samozřejmě pohár a něco sladkého pro každé družstvo.

Konečné pořadí:

1.Jablonec
2. Bělá 1
3. Bělá 3
4. Kolín
5.Turnov

Děkuji všem hráčům za velkou bojovnost. Urvali jsme krásné druhé a třetí místo. Nejlepšího brankaře turnaje Tomáše Hurtu a nejužitečnější hráče Karolínu Měšťanovou a Lukáše Hríba. Poděkování bych rád poslal bývalému hráči Jirkovi Smékalovi, který pomohl doplnit tým během turnaje. Čtyři hráči museli předčastně ukončit pro nevolnost a lehké zranění.

Poděkování za pomoc  při  turnaji patří Petrovi Netrvalovi, Anežce Netrvalové a Jirkovi Robalovi. Také děkuji Standovi Švecovi za povolání rozhodčích, bez kterých by se turnaj neobešel (Karel Liška a Markéta Tvrzová).

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

8.11. | 09:00

turnaj KP - Mělník

22.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (28)

Renza Václav (43)

Švec Stanislav (44)

Smejkal Josef (22)