oddíl házené | mladší žáci

téma: mladší žáci | autor: IvanHrib | datum: pondělí 9.3.2020 | zobrazeno: 301x

Jarní turnaj Chomutov 7.3.2020

Jarní pohár města Chomutov

V sobotu 7.3.2020 jsme se zúčastnili jarního přípravného turnaje V Chomutově.

Účastníci:

Házená Mělník, HK Rokycany, HC Háje, HK Chomutov A, HK Chomutov B, TJ Sokol Bělá pod Bezdězem.

Turnaj se odehrál systémem 6+1 každý s každým s časem 2x8min. Velice poklidný, pohodový turnaj za účasti šesti týmů se nám velice vydařil. Bělský tým poznal taky jiné týmy z jiného kraje než středočeského. Toto je pro nás velký přínos a pro hráče velká výzva. Čím více se hraje, tím lépe a zkušenosti přibývají.

Sestava:

Hentek Vojta, Nguyen Hoang, Koštejn Václav, Hryz Ondra, Erben Josef, Pecová Vanesa, Sůvová Anna, Fiala Lukáš, Hurta Tomáš.

Zápasy:

Bělá – HC Háje       5:11

Bělá – HK Rokycany      5:3

Bělá – HK Chomutov B     2:10

Bělá – Mělník     8:7

Bělá – HK Chomutov A    8:4

Hráče jsme na turnaj sháněli ještě v pátek před turnajem.  Postihla nás velká marodka a jiné okolnosti neúčasti. Hráči zaslouží pochvalu za účast a hlavně za bojovnost. Proto jsme si ze vzdáleného Chomutova přivezli třetí místo, pohár a medaile. Dokonce jsme sebrali i individuální cenu za nejlepšího brankaře.

Za trenéry děkujeme a poděkování patří městu za zajištění dopravy.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

8.11. | 09:00

turnaj KP - Mělník

22.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (28)

Renza Václav (43)

Švec Stanislav (44)

Smejkal Josef (22)