oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Bělá cup 2019

téma: mladší žáci | autor: IvanHrib | datum: sobota 21.12.2019 | zobrazeno: 343x

Bělá cup 2019

Bělá cup 21.12.2019

Bělá cup byl posledním turnajem mladších žáků v roce 2019. Zároveň to bylo rozloučení s podzimní sezonou. Občerstvení a malý dárek od sponzora bylo veliké poděkování za výkony a trpělivé trénování pro bělský tým ml.ž.

Na turnaji Bělá cup byly velkou inspirací poháry pro první tři místa, nejlepšího hráče a brankaře. Taktéž na každý tým čekal diplom a něco sladkého.

Účastníci turnaje:

TJ Turnov, TJ ELP Jablonec, TJ Sokol Kostelec nad Labem, TJ Sokol Bělá p/Bezd. 2x

Sestava Bělá 1:

Hurta, Hríb, Loukotka, Dubec, Měšťanová, Pecová, Bernard, Fiala

Sestava Bělá 2:

Balog, Hryz, Hentek, Klímová, Řepka, Krejčík, Válek, Nguyen Hoang Quan

Odehrálo se celkem deset zápasů systémem 6+1 každý s každým a ukazatelem skóre. Počítání skóre bylo novinkou pro některé týmy, ale tentokrát bylo potřeba pro určení konečného pořadí. Také se vyhlašovaly individuální ceny a to nejlepší hráč a brankař turnaje.

Pořadí po sečtení bodů dopadlo takto:

1. místo TJ Sokol Kostelec nad Labem

2. místo TL ELP Jablonec

3. místo TJ Sokol Bělá pod Bezdězem 1

4. místo TJ Turnov

5. místo TJ Sokol Bělá pod Bezdězem 2

O ocenění nejlepšího hráče a brankaře rozhodovaly hlasy všech trenérů, pořadatelů, zapisovatelů, rozhodčích a také některých diváků.

Hlasy rozhodly takto:

Nejlepší hráč turnaje – Patrik Loukotka TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Nejlepší brankař turnaje – Karolína Kučerová TJ Turnov

Děkujeme starostovi města Jaroslavu Vernerovi a místostarostovi Janu Sýkorovy za předání cen. Zároveň děkuji všem pomocníkům, bez kterých by turnaj nebyl tak pestrý, pěkný, organizovaný a bezproblémový. Děkujeme krásné divácké kulise a přejeme krásné, klidné vánoční svátky a bohatého ježíška.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

20.8. | 00:00

Soustředění na Amoru

13.9. | 09:00

turnaj KP - Kolín

20.9. | 09:00

turnaj KP - Vršovice

4.10. | 09:00

turnaj KP - Poděbrady

24.10. | 09:00

turnaj KP - Kutná Hora

22.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (22)

Kočí Tomáš (22)

Stach Patrik (21)

Krouský Karel (43)