oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Turnaj ve Zruči

téma: mladší žáci | autor: Pepíno | datum: pátek 6.12.2019 | zobrazeno: 525x

Turnaj ve Zruči

Dne 30.11.2019 jsme odjeli na turnaj do Zruče nad Sázavou. Ještě než jsme mohli odjet, tak nám na poslední chvíli omarodili tři děti. Díky výpomoci od STŽ jsme byli schopni alespoň odjet s nadějí na lepší umístění než poslední místo v této sestavě: Pecová, Měšťanová, Sůvová, Balog, Hentek, Hríb, Hurta, Loukotka, Dubec a výpomoc Holec.

Turnaje se zůčastnilo 12 družstev rozdělených do dvou skupin a hrané na 1 X 18 minut.  V naší skupině jsme postupně hráli s Mělníkem, Kostelcem, úvaly A, Hudlicemi a Libčicemi s těmito výsledky:

Bělá - Mělník        6 - 8

Soupeře jsme překvapili dobrou hrou a o lepší výsledek jsme se připravili špatnými přihrávkami v závěru utkání

Branky:  Pecová 1, Balog 1, Hríb 2, Loukotka 2

Bělá - Kostelec    7 - 11

Po výborném začátku jsme neudrželi vedení díky špatným přihrávkám a nechytání přihrávek v závěru utkání.

Branky: Loukotka 4, Hríb 1, Balog 1, Dubec 1

Bělá - Úvaly A     5 - 10

S favoritem na celkové vítězství jsme doplatili na soupeřovu obranu 3 - 3 s kterou se naše mužstvo nedokázalo vyrovnat.

Branky: Pecová 1, Měšťanová 1, Loukotka 2, Holec 1

Bělá - Hudlice     5 - 3

V nervozním utkání, kde šlo o postup hrát o 5 - 8 místo jsme doslova vydřeli vítězství

Branky: Loukotka 1, Balog 1, Dubec 2, Holec 1

Bělá - Libčice      8 - 6

Další zápas o 5 - 8 místo a opět nervy o výsledek i když jsme celý zápas byli lepší a neustále vedli

Branky: Pecová 1, Loukotka 2, Hríb 1, Dubec 2, Holec 2

O umístění o 5 - 8 místo

Bělá - Úvaly B    3 - 11

Naše mužstvo totálně selhalo ve všech činnostech. Soupeř hrál obranu 3 - 3 se kterou jsme si opět nedokázali poradit

Branky: Pecová 1, Loukotka 1, Dubec

O umístění  o 7 - 8 místo

Bělá - Zruč        10 - 11

Soupeř na nás vyrukoval s celoplošnou obranou a naši hráči i přes upozornění trenérů se nevyrovnali s tím co mají hrát

Branky: Pecová 1, Loukotka 2, Hríb 3, Dubec 4

Pro zajímavost. V tomto utkání jsme neproměnili 3 sedmimetrové hody

S celkovým umístěním nemůžeme být uspokojeni, přesto všem děkujeme za podaný výkon. V závěru musíme vyzvednout naprosto vynikající výkon brankáře Hurty a obranou činnost Holce. Turnaj nám ukázal kde a jak přidat abychom v dalších utkáních byli stále lepší a lepší.

Závěrem patří poděkování panu Hurtovi a řidiči technických služeb za odvoz a přivezení dětí

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

20.8. | 00:00

Soustředění na Amoru

13.9. | 09:00

turnaj KP - Kolín

20.9. | 09:00

turnaj KP - Vršovice

4.10. | 09:00

turnaj KP - Poděbrady

24.10. | 09:00

turnaj KP - Kutná Hora

22.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (22)

Kočí Tomáš (22)

Stach Patrik (21)

Krouský Karel (43)