oddíl házené | mladší žáci

téma: mladší žáci | autor: Pepíno | datum: neděle 20.10.2019 | zobrazeno: 787x

Mladší žáci: 3.turnaj KP - Kolín

MLŽ Kolín

Dne 19.10. jsme se zúčastnili dalšího turnaje v Kolíně. V sestavě Hurta, Balog, Hrib, Pecová, Měšťanová, Sůvová, Loukotka, Dubec, Erben a Výtiska jsme se postupně střetávali s Mělníkem, Kolínem a Úvaly A. Po dvou remízách a jedné prohře, ale po obětavém výkonu byli oba trenéři spokojeni s touto účastí zvášť s tím, že máme jedno z nemladších družstev. To je pro nás veliký přislib do další společné práce a hlavně na domácí turnaj který se koná dne 9.11.2019.  Dětem tímto ještě jednou děkujeme za předvedené výkony a dík patří a řidiči autobusu který nás zdárně odvezl do Kolína a zpět.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Baičev Martin (22)

Šídlo Jakub (15)

Robotka Daniel (15)

Stanev Richard (21)