oddíl házené | mladší žáci

téma: mladší žáci | autor: Pepíno | datum: neděle 20.10.2019 | zobrazeno: 606x

Mladší žáci: 3.turnaj KP - Kolín

MLŽ Kolín

Dne 19.10. jsme se zúčastnili dalšího turnaje v Kolíně. V sestavě Hurta, Balog, Hrib, Pecová, Měšťanová, Sůvová, Loukotka, Dubec, Erben a Výtiska jsme se postupně střetávali s Mělníkem, Kolínem a Úvaly A. Po dvou remízách a jedné prohře, ale po obětavém výkonu byli oba trenéři spokojeni s touto účastí zvášť s tím, že máme jedno z nemladších družstev. To je pro nás veliký přislib do další společné práce a hlavně na domácí turnaj který se koná dne 9.11.2019.  Dětem tímto ještě jednou děkujeme za předvedené výkony a dík patří a řidiči autobusu který nás zdárně odvezl do Kolína a zpět.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

20.8. | 00:00

Soustředění na Amoru

13.9. | 09:00

turnaj KP - Kolín

20.9. | 09:00

turnaj KP - Vršovice

4.10. | 09:00

turnaj KP - Poděbrady

24.10. | 09:00

turnaj KP - Kutná Hora

22.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (22)

Kočí Tomáš (22)

Stach Patrik (21)

Krouský Karel (43)