oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Mladší žáci: 2.turnaj KP - Mladá Boleslav

téma: mladší žáci | autor: Pepíno | datum: úterý 8.10.2019 | zobrazeno: 773x

Mladší žáci: 2.turnaj KP - Mladá Boleslav

Dne 6.10.2019 jsme odjeli na další turnaj k našim sousedům do Mladé Boleslavi kde byli naším soupeřem Mladá Boleslav, Mělník a Libčice. Nastoupili jsme v sestavě, Měšťanová, Pecová, Hrib, Hurta, Balog, Loukotka, Flanderka, Hentek, Múller, Erben, Výtiska, Dubec a Bernard. Přes poměrně velikou bojovnost se našemu mužstvu nedařilo tak jak bychom si představovali a přáli. Ze tří utkání jsme dvě prohráli a pouze nováčka z Libčic jsme porazili. Jde o to, že i když jsme do zápasů dávali veškeré úsilí tak nás zradilo nemalé množství zbytečných ztrát míče a mnoho neproměněných sedmimetrových hodů. Bohužel jsme nastoupili bez opory Jirky Smékala který se rozhodl ukončit činnost v klubu házené a věnovat se jiným sportům. Přesto, že je to pro nás veliká ztráta tak Jirkovi přejeme hodně zdaru v další sportovní činnosti. Závěrem chceme poděkovat p. Dubcové a p. Loukotkové za pomoc při přepravě našeho mužstva na tento turnaj.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

23.10. | 09:00

turnaj KP - Bělá p.B.

13.11. | 09:00

turnaj KP - Mělník

27.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá p.B.

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (29)

Renza Václav (44)

Švec Stanislav (45)

Smejkal Josef (23)