oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Mladší žáci: 1.turnaj KP - Libčice nad Vltavou

téma: mladší žáci | autor: Pepíno | datum: neděle 22.9.2019 | zobrazeno: 624x

Mladší žáci: 1.turnaj KP - Libčice nad Vltavou

Po měsíční přípravě jsme se konečně dočkali a tuto neděli odjeli na první turnaj MLŽ do Libčic nad Vltavou.Bohužel nám chyběl Jirka Smékal, jeden z tahounů mužstva a na poslední chvíli onemocněný Dominik Výtiska. I přes tento nepříznivý stav se  mužstvo snažilo bojovat, avšak byla na něm vidět nerozehranost s plno nepřesnostmi a problémy hlavně na přihrávce. Na druhou stránku ale i s občasnými záblesky dobré házené. Přes tyto všechny potíže jsme dva zápasy vyhráli a jeden prohráli, ale s podaným výkonem nelze panovat moc velká spokojenost. V tomto roce nás čekají ještě tři turnaje ( kterých se pravděpodobně nezůčastní Smékal ) a tak pevně věříme, že naše výkony budou mít co se týká herního projevu stoupající tendenci. V nejbližších dnech nás čeká přípravný zápas s Kostelcem a už tam bychom chtěli podat zlepšený výkon a tím navázat na dobré herní výkony loňského roku.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Cirhan David (13)

Foltýnová Magdalena (65)

Hamšík Jakub (22)

Loukotka Jakub (21)