oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Mimořádný trénink

téma: mladší žáci | autor: Pepíno | datum: pondělí 2.9.2019 | zobrazeno: 608x

Mimořádný trénink

Dne 24.8.2019 se konal mimořádný trénink kde se v rámci fyzické přípravy naše mužstvo vydalo na zdolání Riegrovy stezky ze Semil do Spálova. Přes poměrné teplo a i díky dlouhému cestování vlakem se jednalo o docela náročný výlet. Díky zajímavému putování okolo Jizery a dobrému jídlu ve Spálově se dětem líbilo i malé ochlazení v Jizeře na závěr výletu. Škoda jen, že se zůčastnilo pouze 9 dětí když několik dětí bylo omluveno, ale z ostatních si někteří ani nepřečetli na stránkách, že se tento výlet bude konat. Myslíme si, že se výlet líbil a pokud připravíme něco podobného, že se dětí sejde více.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Cirhan David (13)

Foltýnová Magdalena (65)

Hamšík Jakub (22)

Loukotka Jakub (21)