TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | st. žáci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / st. žáci / články / 1. kolo KP starších žáků - 16. 9. 2023 Kostelec n. L.

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: úterý 19.9.2023 | zobrazeno: 416x

1. kolo KP starších žáků - 16. 9. 2023 Kostelec n. L.

 


V sobotu 16. 9. rozehráli starší žáci svojí soutěž turnajem na venkovním hřišti v Kostelci nad Labem.

V letošním ročníku Středočeské ligy startuje 13 týmů rozdělených na 1. ligu a 2. ligu. O nasazení do skupin rozhodovalo konečné pořadí v loňském soutěžním ročníku. My jsme se umístili těsně ve druhé polovině tabulky, budeme tak letos nastupovat ve skupině B.

V 1. lize hraje 7 týmů - Házená Mělník, Házená Poděbrady, Jiskra Zruč nad Sázavou, Lions Hostivice, Sokol Úvaly A, Sokol Úvaly B a Sparta Kutná Hora A.

Ve 2. lize je 6 týmů - AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, Sokol Bělá pod Bezdězem, Sokol Kostelec nad Labem, Spartak Příbram a Sparta Kutná Hora B. Soutěž se hraje dvoukolově podzim - jaro, každý s každým, všechna utkání jsou rozlosována do turnajů. Družstvo může odehrát na turnaji max. 3 utkání 2x 20 minut

 

Sestava v Kostelci: Tomáš Hurta – Pepa Erben, Robin Dubec, Vašek Krejčík, Honza Tom, Alex Mašek, Onrdra Hryz, Matyáš Müller, Tomás Sluka

 

Naše výsledky

Příbram x Bělá 15:30 ( 5:15 )

Hurta – Erben 8, Dubec 6, Hryz 5, Krejčík 4, Tom 4, Mašek 2/1, Sluka 1, Müller

 

Kostelec n. L. x Bělá 15:24 ( 7:15 )

Hurta – Erben 10, Dubec 6, Hryz 4, Krejčík 2, Tom 2, Müller, Sluka, Mašek

 

Kolín x Bělá 15:25 ( 7:12 )

Hurta – Erben 10/1, Dubec 8, Hryz 3, Tom 3, Sluka 1/1, Krejčík, Mašek

 

Před odjezdem proběhly nějaké omluvenky, některé byly opravdu originální ( vzhledem k mé prchlivosti snad radši bez komentáře ), jedna v noci před odjezdem, takže nebyl čas na to reagovat. Jeden hráč týden před soutěží ukončil činnost. Hned první turnaj a musel jsem nominovat mladší žáky, jinak bychom se nemohli zúčastnit, to nám to pěkně začíná.... Čekaly nás 3 zápasy, hráli jsme 1. a poslední utkání turnaje, takže jsme v Kostelci strávili celý den. Počasí bylo slunečné, klukům jsem musel hlídat pitný režim, stín jsme hledali v přilehlém parku, protože v areálu se nebylo kde schovat před sluncem.

Nevěděli jsme, co od skupiny B čekat. Výsledkově to kluci zvládli výborně. První utkání s Příbramí bylo ve znamení technických chyb a neproměněných šancí, byl to ostrý zápas po téměř třech měsících. Druhé utkání mělo jiné parametry, protože Kostelec byl posílen o hráče z Úval. Trochu nečekaně byl osobně bráněn Dubec a většinu utkání prostál se svým osobním strážcem na půlce hřiště, ale aspoň si procvičil uvolnění bez míče. Poslední utkání proti Kolínu kluci většinou odchodili, měli v nohách o zápas víc než soupeř. Kolín nám nedal nic zadarmo, zlomili jsme to až na začátku druhého poločasu.

1. turnaj nám ukázal, co od soutěže můžeme čekat. Při vší úctě k soupeřům výsledky nepřeceňujeme, budeme se zaměřovat na herní činnosti, ale soutěž chceme určitě zvládnout bez porážky. Na podzim nás čekají 2 konfrontace s lepšími celky – krajská a republiková kvalifikace o postup do Žákovské ligy, tam se ukáže, jak na tom doopravdy jsme. Snad bude k dispozici plná sestava ( napište si do kalendářů 8. 10. od 9:00 v Bělé !! ) , bude to potřeba  !

Mladším žákům děkuji za hráčskou výpomoc, všichni se zapsali do střelecké listiny.

Prvně s námi v této kategorii byli Honza Tom, Alex Mašek, kteří přešli z mladších žáků a nezklamali. Od „druhoročáků“ mám jiná očekávání, největší progres ukázal Pepa Erben, který pochopil, že trénuje pro sebe a né pro trenéra…. Tomáš Hurta v bráně opět výborný s minimem chyb. Vašek Krejčík toho moc nenatrénoval, ale zvládnul to kondičně a v pivotu pokud zpracuje míč, tak se dokáže otočit s obráncem na zádech.

 

Poděkování za pomoc s dopravou M. Slukovi, který má v oddíle 2 syny a pomáhá nám jak může. Dále poděkování F. Müllerovi, který kvůli turnaji odložil na odpoledne rodinnou oslavu a aktivně se v rámci klubu zapojil do projektu  Sportovního střediska.

 

Další kolo: 1. 10. turnaj Příbram - hala Sedlčany

 

 

 

 

Přiložené fotky

aktuality

sobota 9.12.2023 | autor: Švícko

starší žáci - Vánoční turnaj mladších žáků, starších žáků a mladších dorostenců v bowlingu se koná u Smékalů v úterý 12. 12. od 16.00 hod. Občerstvení zajištěno.

aktuální výsledky

18.11.

TJ Spartak Příbram

Příbram

11

2LKP

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

32

18.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

20

2LKP

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora

17

18.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

32

2LKP

TJ HC AŠ Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

14

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.12.

Beran Stanislav (47)

10.12.

Šilha Luboš (58)

11.12.

Kučera Jonáš (22)

11.12.

Kučera Kryštof (22)

16.12.

Hofer Vojtěch (11)

25.12.

Holec Vít (16)

25.12.

Šenkýř Vojtěch (12)

29.12.

Linka Daniel (42)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák