oddíl házené | st. žáci

Sokol Bělá / st. žáci / články / 11. kolo SL starších žáků – 30.4. 2023 Hudlice

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: pondělí 1.5.2023 | zobrazeno: 366x

11. kolo SL starších žáků – 30.4. 2023 Hudlice

V neděli 30.4. jsme odehráli 2 zápasy 11. kola SL staršího žactva. Pořadatelem turnaje byly Hudlice, hrálo se ve sportovní hale v Hostivici – Břvích. Čekaly nás zápasy s týmy z chvostu tabulky. Výsledkově jsme si nepřipouštěli nic než výhry, herně jsem chtěl zapojit hráče širšího kádru, u brankářeTomáše Hurty se zaměřit na chytání křídel, zrychlit přechod od 2. vlny a v postupném útoku zapojit více pivota. K dispozici byl široký kádr 14ti hráčů: Tomáš Hurta – Honza Cibrík, Patrik Loukotka, Tomáš Sluka, Pepa Erben, Kuba Krbeček, Vašek Krejčík, Lukáš Hríb, Matyáš Müller, Honza Tom, Vojta Hentek, Robin Dubec, Kája Měšťanová, Vanesa Pecová.

V letošním ročníku této soutěže startuje 14 týmů: TJ Sokol Bělá pod Bezdězem, Házená Mělník, Házená Poděbrady, HC Kolín, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, Jiskra Zruč nad Sázavou, Lions Hostivice, SK Hudlice, , Sokol Úvaly A + B, Sokol Vršovice, Sparta Kutná Hora, Sparta Příbram a TJ Kobylisy. Hraje se turnajovým způsobem – každý s každým. V jarní části proběhne 6 kol, v každém 3 turnaje, ve kterých čekají každý tým maximálně 3 utkání, v jednom kole pouze 1 utkání, s hrací dobou 2x 20 minut. Celkově čeká všechny týmy v jarní části mistrovské sezóny 13 utkání. Zápasy s týmem SK Hudlice jsou mimo soutěž.

Naše výsledky

Sokol Bělá x TJ Kobylisy 23:7 ( 12:4 )

Hurta 41% - Dubec 7, Loukotka 5, Měšťanová 3, Krbeček 2, Hríb 2, Erben 2, Sluka 1, Krejčík 1

Sokol Bělá x SK Hudlice 28:20 ( 17:10 )

Hurta 48% - Loukotka 11, Dubec 4, Pecová 3, Měšťanová 2, Erben 2, Hríb 2/1, Tom 1, Müller 1, Cibrík 1, Hentek 1/1

Celkově panuje s turnajem spokojenost. Do hry a střelecké listiny se zapojili všichni hráči. Kluci vždy pod tíhou dostatečného náskoku trochu polevili v obraně, naštěstí Tomáš Hurta výborně četl střelce soupeře a hlavně v utkání s Hudlicemi pochytal spoustu vyložených šancí z brankoviště.

Do konce sezóny nás čekají ještě 2 turnaje a 4 zápasy.

Tabulky, výsledky a statistiky soutěže najdete ZDE.

12. kolo SL starších žáků: turnaj Kolín 21.5. ( Bělá x Kolín, Bělá x Příbram, Bělá x Kutná Hora ).

Poděkování za pomoc s dopravou Technickým službám města a rodičům ( Fanča Müller, Denisa Henteková ).

pátek 19.4.2024 | autor: Švícko

starší žáci - Odjezd STARŠÍCH ŽÁKŮ na nedělní turnaj v Kutné Hoře v 10.30 od haly, nesmí se tam lepit ! Vzhledem k velké marodce sestava všichni !

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora