TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší žáci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší žáci / články / 5.kolo SL starších žáků - 10.10. Mladá Boleslav

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: pondělí 12.10.2020 | zobrazeno: 266x

5.kolo SL starších žáků - 10.10. Mladá Boleslav

 


10.10. jsme na turnaji v Mladé Boleslavi sehráli 2 zápasy 5.kola středočeské ligy s Ml.Boleslaví a Příbramí + dohrávku 2.kola s Kostelcem. Byl to poslední turnaj před nucenou pauzou, chtěli jsme si ho užít, podat daleko lepší výkon než posledně proti Hostivici a získat do tabulky 6 bodů, abychom celkově skončili do 5.místa a kvalifikovali se na závěrečný turnaj.

Sestava Kerbl, Kettner - Fiala, Heinsch, Ziemba, Chocholouš, Koleška, Šídlo, J.Holec, V.Holec byla silná, posílil nás Fiala z mladších žáků a chyběli jen dlouhodobě zraněný Robotka a Loukotka.

 

Sokol Bělá - AŠ Mladá Boleslav 24:12 ( 12:7 )

Podrobnosti z utkání ZDE.

 

Sokol Bělá - Příbram 27:17 ( 17:6 )

Podrobnosti z utkání ZDE.

 

Sokol Bělá - Kostelec 27:12 ( 16:5 )

Podrobnosti z utkání ZDE.

 

Komplet výsledky najdete ZDE, v menu "tým" dejte "všechny".

 

Výsledkově se nám turnaj vydařil, měli jsme tradičně špatné vstupy do utkání , naštěstí zafungovala metoda „cukr x bič“ a kluci se rychle dostali do tempa. Dostatečně si zahráli všichni hráči, zvládli jsme i úseky s Šídlem a Heinschem na střídačce. 

Herně nás čeká ještě dost práce, musíme se zlepšit pohybově, dále budeme pokračovat v tréninku herních činností jednotlivce. Tentokrát jsme neudělali tolik technických chyb, fungovala spolupráce dvojic „spojka x pivot“ , zlepšit musíme spolupráci „spojka x spojka“ a „spojka x křídlo“. Brankáři podali dobrý výkon, Kerblovi se vrací poctivost v tréninku, několikrát úspěšně založil rychlý útok nahrávkou za půlku. Pořád se mi nedaří dostat z Tadeáše maximum , měl i jeden zkrat v podobě oplácení, za který následovala přímá červená karta. Zkrácené řízení ve složení trenér x hráč proběhlo hned po zápase, recidiva určitě nehrozí :o). Výkon Kuby Holce roste každým zápasem, v pivotu zahrál opět výborně. Od Heinsche se Šídlem mám jiná očekávání, jsou to střelecké spojky, až na některé úseky panuje spokojenost. Kuba Chocholouš se neztratil v obraně, ke svačině měl jasně největší řízek :o) a ubránil i o půl hlavy větší protihráče.

Do střelecké listiny se zapsali všichni hráči, zachytali si oba brankáři a nikdo se nezranil. Za zmínku ještě stojí, že jeden hráč zapomněl boty na hraní, druhý si spletl čas odjezdu…

Ze známých důvodů nás čeká nucená pauza, nikdo neví, kdy a jak budeme pokračovat dál. Doufáme, že se ke sportu v hale budeme moc vrátit co nejdřív.

Za pomoc s dopravou děkuji J.Holcovi a J.Šídlovi.

 

Hodně zdraví, sportu zdar, bělské házené zvlášť !!

 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

17.10.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

0

KP

HC Kolín

Kolín

0

17.10.

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora

0

KP

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

0

10.10.

TJ Sokol Kostelec nad Labem

Kostelec

12

KP

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

27

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

9.1.

Šídlo Jiří (51)

14.1.

Humpola Jakub (21)

15.1.

Sucharda Antonín (24)

20.1.

Šanda Vladimír (70)

29.1.

Stach Pavel (49)

30.1.

Filip Miroslav (18)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák