oddíl házené | st. žáci

Sokol Bělá / st. žáci / články / 4.kolo SL STŽ: Lions Hostivice - Sokol Bělá 26:18 ( 11:6 )

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: neděle 4.10.2020 | zobrazeno: 756x

4.kolo SL STŽ: Lions Hostivice - Sokol Bělá 26:18 ( 11:6 )

Ve 4.kole středočeské ligy starších žáků jsme nastoupili na venkovním hřišti v Mělníku proti dosud neporažené Hostivici. K utkání jsme cestovali v osmi lidech, což je standard. Bohužel s námi tentokrát nejeli mladší žáci.

Do zápasu jsme vstoupili velmi vlažně, tradičně bez pohybu v útoku a bez důrazu v obraně. Soupeř si brzy vytvořil náskok 7:2, záhy ze hry odstoupil Ziemba, který si po 4 nahrávkách do rukou soupeře najednou vzpomněl, že ho bolí záda. Na spojku šel bojovník Koleška, na křídlo Chocholouš. Kluci zlepšili pohyb v útoku, ale stále nás srážely technické chyby v podobě nepřesných přihrávek většinou do rukou soupeře. V druhém poločase se vrátil na hřiště Ziemba, ale pokračoval ve špatném výkonu. Ve hře o solidní výsledek nás drželi hlavně Šídlo, Heinsch, Kerbl a Kuba Holec. V závěru jsme však zkazili v rychlém sledu několik přihrávek a Hostivice odskočila na konečný rozdíl osmi gólů.

Hostivice byla k poražení, ale za 2x 20 minut udělat 18 technických chyb, z toho 15x zkazit přihrávku… je to na nás trenérech, abychom to hráče naučili.

Opět jsme zaspali začátek utkání, Tadeáš se asi špatně vyspal, oproti poslednímu turnaji byl k nepoznání. Koleška podal tradičně statečný výkon, dařilo se Šídlovi, J.Holec je v pivotu každým turnajem lepší, Kerbl podal bezchybný výkon, v závěru chytil několik šancí. V tréninku se musíme zaměřit na přihrávky a pohybovou stránku, stále to je hrozně statické. Týmu chybí lídr, který by na hřišti vypustil duši a ostatní by svým výkonem strhnul.

Do konce soutěže nás čekají zápasy, které bychom měli výsledkově zvládnout. Potřebujeme udělat nějaké body, abychom skončili do 5.místa a prodloužili si tak podzimní část soutěže o kvalitní turnaj v podobě kvalifikačního turnaje prvních pěti družstev SL STŽ o přímý postup do ŽL.

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

Komplet výsledky SL najdete ZDE , v menu "tým" dejte "všechny" .

Další akce: 10.10. - 5.kolo SL v Mladé Boleslavi

středa 3.4.2024 | autor: Švícko

starší žáci - Odjezd STARŠÍCH ŽÁKŮ NA NEDĚLNÍ TURNAJ do Sedlčan v 7.00 hod. od haly. V hale se nesmí lepit ! Sestava: všichni .

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora