TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší žáci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší žáci / články / 4.kolo SL STŽ: Lions Hostivice - Sokol Bělá 26:18 ( 11:6 )

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: neděle 4.10.2020 | zobrazeno: 218x

4.kolo SL STŽ: Lions Hostivice - Sokol Bělá 26:18 ( 11:6 )

 


Ve 4.kole středočeské ligy starších žáků jsme nastoupili na venkovním hřišti v Mělníku proti dosud neporažené Hostivici. K utkání jsme cestovali v osmi lidech, což je standard. Bohužel s námi tentokrát nejeli mladší žáci. 

Do zápasu jsme vstoupili velmi vlažně, tradičně bez pohybu v útoku a bez důrazu v obraně. Soupeř si brzy vytvořil náskok 7:2, záhy ze hry odstoupil Ziemba, který si po 4 nahrávkách do rukou soupeře najednou vzpomněl, že ho bolí záda. Na spojku šel bojovník Koleška, na křídlo Chocholouš. Kluci zlepšili pohyb v útoku, ale stále nás srážely technické chyby v podobě nepřesných přihrávek většinou do rukou soupeře. V druhém poločase se vrátil na hřiště Ziemba, ale pokračoval ve špatném výkonu. Ve hře o solidní výsledek nás drželi hlavně Šídlo, Heinsch, Kerbl a Kuba Holec. V závěru jsme však zkazili v rychlém sledu několik přihrávek a Hostivice odskočila na konečný rozdíl osmi gólů.

Hostivice byla k poražení, ale za 2x 20 minut udělat 18 technických chyb, z toho 15x zkazit přihrávku… je to na nás trenérech, abychom to hráče naučili.

Opět jsme zaspali začátek utkání, Tadeáš se asi špatně vyspal, oproti poslednímu turnaji byl k nepoznání. Koleška podal tradičně statečný výkon, dařilo se Šídlovi, J.Holec je v pivotu každým turnajem lepší, Kerbl podal bezchybný výkon, v závěru chytil několik šancí. V tréninku se musíme zaměřit na přihrávky a pohybovou stránku, stále to je hrozně statické. Týmu chybí lídr, který by na hřišti vypustil duši a ostatní by svým výkonem strhnul. 

Do konce soutěže nás čekají zápasy, které bychom měli výsledkově zvládnout. Potřebujeme udělat nějaké body, abychom skončili do 5.místa a prodloužili si tak podzimní část soutěže o kvalitní turnaj v podobě kvalifikačního turnaje prvních pěti družstev SL STŽ o přímý postup do ŽL.

 

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

Komplet výsledky SL najdete ZDE , v menu "tým" dejte "všechny" .

 

Další akce: 10.10. - 5.kolo SL v Mladé Boleslavi

 

 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

17.10.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

0

KP

HC Kolín

Kolín

0

17.10.

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora

0

KP

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

0

10.10.

TJ Sokol Kostelec nad Labem

Kostelec

12

KP

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

27

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

9.1.

Šídlo Jiří (51)

14.1.

Humpola Jakub (21)

15.1.

Sucharda Antonín (24)

20.1.

Šanda Vladimír (70)

29.1.

Stach Pavel (49)

30.1.

Filip Miroslav (18)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák