oddíl házené | starší žáci

Sokol Bělá / starší žáci / články / Pozvánka na 3.kolo středočeské ligy starších žáků

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: neděle 27.9.2020 | zobrazeno: 203x

Pozvánka na 3.kolo středočeské ligy starších žáků

V sobotu 26.9. pokračuje 3.kolem podzimní soutěž SKSH starších žáků. V městské sportovní hale se odehrají 4 zápasy.

Rozpis zápasů

9:00 Sokol Bělá x Házená Mělník

10:00 Jiskra Zruč x Sokol Úvaly „A“

11:30 Sokol Bělá x Sokol Úvaly „A“

13:00 Sokol Bělá x Jiskra Zruč – dohrávka 2.kola

Z marodky se vrátil J.Šídlo, k dispozici by měli být i 2 mladší žáci. Nejistý je start Chocholouše a bratrů Holcových, na celý podzim je mimo hru Robotka, který má dráty v prstu.

3.kolo v Bělé je silně obsazené, zápas Zruče s Úvaly „A“ bude soubojem dosud neporažených, obě družstva jsou hlavními favority na podzimního přeborníka kraje. Další turnaje v rámci 3.kola středočeské ligy starších žáků se o tomto víkendu hrají v Příbrami a Kostelci n.L.

Srdečně zveme všechny příznivce, zároveň Vás žádáme o dodržování vládních nařízení. Vstup do haly jen s rouškou, desinfekce a roušky budou u vstupu k dispozici.

Pokud se nestane nic mimořádného, průběžné výsledky zápasů můžete sledovat i on-line na webu SKSH.

BĚLÁ DO TOHO !!

Ostatní naše družstva mají volný prodloužený víkend.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

HC Kolín

Kolín

TJ Sparta Kutná Hora