TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší žáci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší žáci / články / Středočeská liga starších žáků - 1.kolo

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: pondělí 14.9.2020 | zobrazeno: 116x

Středočeská liga starších žáků - 1.kolo

 


SOKOL ÚVALY "B" - SOKOL BĚLÁ 13:26 ( 6:14 ) 

 

1.kolo mistrovských turnajů starších žáků, nazvané středočeskou ligou, pro nás začalo jedním zápasem s Úvaly "B" v rámci turnaje v Úvalech. V podzimní části se utká každý s každým, 5 nejlepších týmů si to rozdá na závěrečném turnaji o přímý postup do Žákovské ligy. Naším cílem je se na tento turnaj probojovat, pak se uvidí. V 1.kole se hráli turnaje v Kutné Hoře a Úvalech. V průběhu podzimu budu výsledky z turnajů shánět a aktualizovat.

Do Úval jsme vyrazili v okleštěné sestavě, na turnaji v Mělníku se zranili Šídlo a Robotka, Cirhan ukončil činnost. Chvilku před odjezdem postihnul Chocholouše moribundus v podobě bolavého zubu. Družstvo šlo do utkání s druhým brankářem v poli a bez možnosti střídání.

O výsledku jsem rozhodli v 1.poločase, prosazovaly se hlavně spojky Heinsch s Ziembou. Učíme se obranu 3x3, ta se dařila spíš ve 2.poločase. Bratři Holcovi dohrávali utkání s hrozbou červené karty, posledních 15 minut měli oba dva dvouminutové tresty. Na 7 minut vypadnul pro lehčí zranění ze hry Koleška, i tak to kluci zvládli v pěti hráčích.

Výsledkově to je dobrý, ale herně nás čeká ještě hodně práce. Individuálně ve hře  1 na 1 se dařilo Ziembovi s Heinschem, kteří i oba dobře spolupracovali ve dvojici mezi sebou a s pivotem. J.Holec se postupem času zabydlel v pivotu a v soubojích dokázal silově uspět. Kerbl v brance prodal docházku a výkonnost z tréninku. Málo jsme do hry zapojovali pravou stranu, ale tam jsme to díky zraněním museli nějak zalepit. Měli jsme 9 technických chyb, v obraně se nám ve 2.poločase dařilo, ale v útoku nám absolutně chyběl pohyb s míčem a bez míče s nabíháním do prostoru. Chce to více spolupracovat ve dvojicích, trojicích. Útočnou akci začínali kluci ze stoje klepnutím a při obraně domácích 3x3 bez základního pravidla "nahraj a běž"... Ti kteří přes léto poctivě trénovali to zvládli bez střídání i kondičně.

S dopravou a fanděním pomohli tátové Holec, Koleška, díky. Za domácí tým nastoupil i vnuk V.Šandy, který na zápase nemohl chybět, protože současné družstvo našich starších žáků ještě donedávna trénoval.

 

Ve čtvrtek 17.9. nás čeká trénink s Martinem Dohnalem, 2.kolo středočeské ligy starších žáků máme hrát 19.9. ve Zruči  proti domácímu týmu a Kostelci, ale už  teď jsou jisté omluvenky Šídla, Robotky a bratrů Holcových...

Podrobnosti z utkání zde.

 

aktuality

pátek 25.9.2020 | autor: Švícko

starší žáci - Sraz hráčů na sobotní turnaj je v 8:15 před halou, roušky s sebou !

aktuální výsledky

26.9.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

0

KP

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Zruč

0

26.9.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

0

KP

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

0

26.9.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

0

KP

1. HC Wendy Mělník

Mělník

0

příští utkání

26.9.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

3.kolo

09:00

1. HC Wendy Mělník

Mělník

KP

26.9.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

3.kolo

11:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

KP

26.9.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2.kolo

13:00

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Zruč

KP

oslavenci

17.9.

Coufal Jakub (20)

17.9.

Kočí Josef (66)

21.9.

Hentek Lukáš (41)

21.9.

Tyšer Vojtěch (26)

23.9.

Kubíček David (37)

24.9.

Maršálek Dominik (22)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák