oddíl házené | starší žáci

Sokol Bělá / starší žáci / články / Středočeská liga starších žáků - 1.kolo

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: pondělí 14.9.2020 | zobrazeno: 116x

Středočeská liga starších žáků - 1.kolo

SOKOL ÚVALY "B" - SOKOL BĚLÁ 13:26 ( 6:14 )

1.kolo mistrovských turnajů starších žáků, nazvané středočeskou ligou, pro nás začalo jedním zápasem s Úvaly "B" v rámci turnaje v Úvalech. V podzimní části se utká každý s každým, 5 nejlepších týmů si to rozdá na závěrečném turnaji o přímý postup do Žákovské ligy. Naším cílem je se na tento turnaj probojovat, pak se uvidí. V 1.kole se hráli turnaje v Kutné Hoře a Úvalech. V průběhu podzimu budu výsledky z turnajů shánět a aktualizovat.

Do Úval jsme vyrazili v okleštěné sestavě, na turnaji v Mělníku se zranili Šídlo a Robotka, Cirhan ukončil činnost. Chvilku před odjezdem postihnul Chocholouše moribundus v podobě bolavého zubu. Družstvo šlo do utkání s druhým brankářem v poli a bez možnosti střídání.

O výsledku jsem rozhodli v 1.poločase, prosazovaly se hlavně spojky Heinsch s Ziembou. Učíme se obranu 3x3, ta se dařila spíš ve 2.poločase. Bratři Holcovi dohrávali utkání s hrozbou červené karty, posledních 15 minut měli oba dva dvouminutové tresty. Na 7 minut vypadnul pro lehčí zranění ze hry Koleška, i tak to kluci zvládli v pěti hráčích.

Výsledkově to je dobrý, ale herně nás čeká ještě hodně práce. Individuálně ve hře  1 na 1 se dařilo Ziembovi s Heinschem, kteří i oba dobře spolupracovali ve dvojici mezi sebou a s pivotem. J.Holec se postupem času zabydlel v pivotu a v soubojích dokázal silově uspět. Kerbl v brance prodal docházku a výkonnost z tréninku. Málo jsme do hry zapojovali pravou stranu, ale tam jsme to díky zraněním museli nějak zalepit. Měli jsme 9 technických chyb, v obraně se nám ve 2.poločase dařilo, ale v útoku nám absolutně chyběl pohyb s míčem a bez míče s nabíháním do prostoru. Chce to více spolupracovat ve dvojicích, trojicích. Útočnou akci začínali kluci ze stoje klepnutím a při obraně domácích 3x3 bez základního pravidla "nahraj a běž"... Ti kteří přes léto poctivě trénovali to zvládli bez střídání i kondičně.

S dopravou a fanděním pomohli tátové Holec, Koleška, díky. Za domácí tým nastoupil i vnuk V.Šandy, který na zápase nemohl chybět, protože současné družstvo našich starších žáků ještě donedávna trénoval.

Ve čtvrtek 17.9. nás čeká trénink s Martinem Dohnalem, 2.kolo středočeské ligy starších žáků máme hrát 19.9. ve Zruči  proti domácímu týmu a Kostelci, ale už  teď jsou jisté omluvenky Šídla, Robotky a bratrů Holcových...

Podrobnosti z utkání zde.

pátek 25.9.2020 | autor: Švícko

starší žáci - Sraz hráčů na sobotní turnaj je v 8:15 před halou, roušky s sebou !

aktuální výsledky

Kubíček David (37)

Maršálek Dominik (22)

handball.cz