oddíl házené | starší žáci

Sokol Bělá / starší žáci / články / Přípravný turnaj starších žáků 29.8. v Mělníku

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: sobota 5.9.2020 | zobrazeno: 106x

Přípravný turnaj starších žáků 29.8. v Mělníku

V sobotu 29.8. jsme se zúčastnili přípravného turnaje v Mělníku.

Hrací čas: 2x 18 minut

Účastnící: Házená Mělník, Sokol Kostelec nad Labem, TJ Sokol Bělá pod Bezdězem, TJ Sokol Praha Vršovice, HK Baník Most

Sestava:  Šídlo, Robotka, Vejtruba, Kerbl, Ziemba, J.Holec, V.Holec, Chocholouš.

1.zápas se Sokolem Vršovice jsme zachytili úvod utkání, dařilo se v obraně a ve hře 1 na 1. Týmový výkon podtrhnul Vojta Kerbl v bráně, který za utkání 7x úspěšně založil rychlý útok.

V utkání s Mostem jsme nastoupili proti silnějšímu týmu, udělali jsme hodně technických chyb, zranili se nám Robotka se Šídlem. Most výborně bránil a nedokázali jsme se prosadit.

Proti Kostelci jsme hráli s obranou 1:5, na 1 si vedl velmi dobře J.Holec. Opět se dařil rychlý útok, ze kterého jsme vstřelili 9 branek.

V posledním utkání proti Mělníku jsme podali týmový výkon, měli jsme dobrý pohyb v obraně , spojky dokázaly několikrát najít přesnou přihrávkou pivota. Kerbl byl v brance opět jistý a úspěšnými  přihrávkami zakládal rychlé útoky.

Na turnaji jsme obsadili 2.místo za prohru s Mostem a 3 výhry s Vršovicemi, Mělníkem a Kostelcem.

J.Humpola po turnaji ještě stihnul odehrát pohárové utkání mužů B-Liberec. S dopravou nám pomohl p.Holec, díky.

Před turnajem nám oznámil konec činnosti David Cirhan, zranili se nám Dan Robotka  ( zlomený prst ) a Jakub Šídlo ( výron v kotníku ). I z těchto důvodů jsme se odhlásili z házenkářského festivalu v Lovosicích, na který jsem to nepostavil :o(.

Poděkování patří hráčům, kteří turnaj odehráli bez střídání, protože někteří jejich spoluhráči se celé prázdniny neukázali na tréninku, další jeli na výlet apod…. Soutěž odehrajeme s tím co bude, osa družstva vypadá slibně, máme vysoké spojky, šikovné bratry Holcovy, Robotka s Ziembou „lámou“ na tréninku tyčky, Vojta v bráně má také 100% účast v tréninku a během srpna se hodně zvednul. Ostatní se snad během zaří ukážou na tréninku.

J.Humpola, SŠ

pátek 25.9.2020 | autor: Švícko

starší žáci - Sraz hráčů na sobotní turnaj je v 8:15 před halou, roušky s sebou !

aktuální výsledky

Kubíček David (37)

Maršálek Dominik (22)

handball.cz