oddíl házené | starší žáci

Sokol Bělá / starší žáci / články / Přípravný turnaj starších žáků 29.8. v Mělníku

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: sobota 5.9.2020 | zobrazeno: 204x

Přípravný turnaj starších žáků 29.8. v Mělníku

V sobotu 29.8. jsme se zúčastnili přípravného turnaje v Mělníku.

Hrací čas: 2x 18 minut

Účastnící: Házená Mělník, Sokol Kostelec nad Labem, TJ Sokol Bělá pod Bezdězem, TJ Sokol Praha Vršovice, HK Baník Most

Sestava:  Šídlo, Robotka, Vejtruba, Kerbl, Ziemba, J.Holec, V.Holec, Chocholouš.

1.zápas se Sokolem Vršovice jsme zachytili úvod utkání, dařilo se v obraně a ve hře 1 na 1. Týmový výkon podtrhnul Vojta Kerbl v bráně, který za utkání 7x úspěšně založil rychlý útok.

V utkání s Mostem jsme nastoupili proti silnějšímu týmu, udělali jsme hodně technických chyb, zranili se nám Robotka se Šídlem. Most výborně bránil a nedokázali jsme se prosadit.

Proti Kostelci jsme hráli s obranou 1:5, na 1 si vedl velmi dobře J.Holec. Opět se dařil rychlý útok, ze kterého jsme vstřelili 9 branek.

V posledním utkání proti Mělníku jsme podali týmový výkon, měli jsme dobrý pohyb v obraně , spojky dokázaly několikrát najít přesnou přihrávkou pivota. Kerbl byl v brance opět jistý a úspěšnými  přihrávkami zakládal rychlé útoky.

Na turnaji jsme obsadili 2.místo za prohru s Mostem a 3 výhry s Vršovicemi, Mělníkem a Kostelcem.

J.Humpola po turnaji ještě stihnul odehrát pohárové utkání mužů B-Liberec. S dopravou nám pomohl p.Holec, díky.

Před turnajem nám oznámil konec činnosti David Cirhan, zranili se nám Dan Robotka  ( zlomený prst ) a Jakub Šídlo ( výron v kotníku ). I z těchto důvodů jsme se odhlásili z házenkářského festivalu v Lovosicích, na který jsem to nepostavil :o(.

Poděkování patří hráčům, kteří turnaj odehráli bez střídání, protože někteří jejich spoluhráči se celé prázdniny neukázali na tréninku, další jeli na výlet apod…. Soutěž odehrajeme s tím co bude, osa družstva vypadá slibně, máme vysoké spojky, šikovné bratry Holcovy, Robotka s Ziembou „lámou“ na tréninku tyčky, Vojta v bráně má také 100% účast v tréninku a během srpna se hodně zvednul. Ostatní se snad během zaří ukážou na tréninku.

J.Humpola, SŠ

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

HC Kolín

Kolín

TJ Sparta Kutná Hora