oddíl házené | starší žáci

Sokol Bělá / starší žáci / články / Příprava starších žáků v Mělníku

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: středa 26.2.2020 | zobrazeno: 324x

Příprava starších žáků v Mělníku

Místo čtvrtečního tréninku jsme vyrazili na přatelské utkání do Mělníka. Po dohodě jsme odehráli 4x 10 minut a něco málo navíc. Bohužel se z různých důvodů nezúčastnili V.Holec, Ziemba a Robotka.

Sestava byla následující: Kerbl, Kettner – Koleška, Čacký, Vejtruba, Šídlo, Heinsch, J.Holec, Cirhan, Chocholouš.

Cílem nebylo za každou cenu vyhrát, ale chtěl jsem poznat kluky v akci a byl to první zápas v zimní pauze, hráči byli nažhavený na hru.

Příjemným překvapením byli brankáři, oběma se dařilo. Máme útočnou sílu na spojkách, tam zapracujeme na spolupráci dvojic a v soubojích 1 na 1 na kličce přes ruku. Na křídlech máme věkem mladší žáky, snaha bude dostávat je více do hry. Díky absencím nebyl k dispozici pivot, ale J.Holec se s tím popral velmi dobře.

Hodně práce nás čeká v obraně. Kluci neumí předávat pivota, vzájemně se zajišťovat a spolupracovat při předávání, dále máme velký problém při seběhu křídla a spojky do druhého pivota. Prohráli jsme dost soubojů 1 na 1. Naopak vysoké spojky toho hodně ublokovaly.

Dále jsme měli hodně technických chyb, většina má problém s přihrávkami v běhu i na kratší vzdálenost.

Každopádně důležité je, že kluci chtějí, jádro družstva chodí pravidelně na tréninky. Chlapci přijímají nové věci a chtějí se zlepšovat.

Mělník – B  1. desetiminutovka 7:8, 2. – 4:9, 3. – 8:4, 4. – 5:7

Statistiky z utkání
Jméno Střely/góly Úspěšnost %
Koleška 4/1 25%
Čacký 3/0 0
Vejtruba 8/6 75%
Šídlo 12/5 42%
Heinsch 11/10 91%
J.Holec 6/4 66%
Cirhan 2/1 50%
Chocholouš  5/1 20%
Brankáři
Kerbl - 27 minut 25 střel / 10 chytil 40% - úspěšnost
Kettner - 18 minut 14 / 5 35% - úspěšnost
Technické chyby / ztráty míče - 15

Za pomoc s dopravou díky J.Šídlovi, J.Humpolovi a J.Holcovi

pátek 29.5.2020 | autor: Švícko

starší žáci - Tréninky starších žáků v následujícím týdnu: úterý 2.6., středa 3.6., čtvrtek 4.6. v čase 18:00 - 19:30 !

aktuální výsledky

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora

HC Kolín