oddíl házené | starší žáci

Sokol Bělá / starší žáci / články / Turnaj starších žáků -- Most 22.- 24.11. 2019

téma: starší žáci | autor: Obrázek | datum: pátek 29.11.2019 | zobrazeno: 455x

Turnaj starších žáků -- Most 22.- 24.11. 2019

Ve dnech 22.11. - 24.11. jsme se zúčastnili přípravného turnaje starších žáků v Mostě.

Do turnaje se přihlásila družstva Lovosic, Stúpavy, Loun, Děčína, Mostu a Bělé p.B. Hrálo se systémem každý s každým a na závěr se hrálo o umístění. Naše družstvo skončilo bez bodu na posledním místě, kdy v zápase o umístění podlehlo družstvu Děčína 9 : 10 - branky: Holec J. 2, Šídlo 2, Heinsch 3, Vejtruba 1, Ziemba 1.

Ostatní výsledky našeho družstva:

Bělá  - Lovosice 10 : 32

Heinsch 1, Vejtruba 1, Šídlo 2, Holec J. 5, Ziemba 1

Bělá -  Stúpava 11 : 19

Heinsch 3, Vejtruba 1, Šídlo 4, Robotka 2, Holec J. 1, Koleška 1

Bělá  - Děčín 16 :19

Vejtruba 3, Šídlo 8, Heinsch 4, Ziemba 1

Bělá - Most 20 : 21

Šídlo 7, Ziemba 2, Vejtruba 4,Robotka 1, Heinsch 6

Bělá - Louny 8 : 19

Výsledkově žádná sláva. Musíme však vzít v potaz, že naše družstvo bylo absolutně nejmladší, všechna ostatní družsva měla hráče ročníku 2005. Kromě našeho zápasu s Mostem, kdy jejich první družstvo hrálo v sobotu kvalifikaci o Žákovskou ligu a proti nám nastoupilo  jejich druhé družstvo složené z hráčů ročníku 2006. V našem družstvu jsou kluci ročníku 2006 a 2007, kromě Ondry Vejtruby ( roč.2005 ).

Na družstva Lovosic a Loun jsme neměli nárok, neboť hrají vysunutou obranu na 13 - 14 metrech. Mají ji velice dobře propracovanou a naši kluci se s tím nedokázali popasovat.

I ostatní družstva praktikují tuto obranu (včetně mladších žáků), ale nemají ji tak dobře zmáknutou, takže jsme s nimi odehráli vyrovnané partie. Tento turnaj byl pro nás přínosem. Poznali jsme, jakým směrem se ubírá mladežnická házená a máme tudíž možnost v rámci tréninku na tento trend zareagovat. Kluky bych chtěl pochválit za, pro mě až neskutečně, dobré chování a příslibem jsou i výkony proti Mostu, Děčínu a dá se říci i proti Stúpavě, kde nám hrubě nevyšel úvod zápasu, ale potom jsme s nimi odehráli vyrovnanou partii. Za sebe věřím v tuto partu a pro příští ročník ji vidím v rámci naší středočeské soutěži hodně vysoko s možností postupu do Žákovské ligy.

V. Šanda

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

žádné utkání nenalezeno

příští utkání

TJ Sokol Úvaly - B