oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Víkendový 3.- 4.12. program našich družstev, pozvánka do sportovní haly

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pátek 2.12.2022 | zobrazeno: 127x

Víkendový 3.- 4.12. program našich družstev, pozvánka do sportovní haly

V sobotu 3.12. hrají poslední mistrovské zápasy podzimní části starší žaci a starší žákyně. Chlapce čeká jeden zápas v rámci turnaje v Úvalech s místním "áčkem", děvčata mají tradiční turnajový program.

Starší žáci - turnaj Úvaly

10:00 Sokol Bělá x Úvaly A

Starší žákyně - turnaj Mělník

9:45 Kutná Hora x Bělá

12:00 Bělá x Poděbrady

14:15 Bělá x Příbram

V neděli 4.12. pořádáme v Bělé pod Bezdězem Mikulášský turnaj přípravky. Zahájení v 9:00 hod., ukončení turnaje, předání cen kolem 12:30. Závěrečného vyhlášení se zúčastní i čert, Mikuláš a anděl, kteří předají účastníkům turnaje odměny a po turnaji nejmenším bělským nadějím mikulášskou nadílku. Děti se nemusí ničeho bát, celý rok poctivě cvičily a chodily na tréninky :o)).

Občerstvení zajištěno v sokolovně.

Rozlosování turnaje v příloze .

V neděli dopoledne se zúčastní naše minižactvo Mikulášského turnaje v Mladé Boleslavi, odpoledne miníky čeká mikulášská besídka s nadílkou v bělské sportovní hale. Nedělní program minižactva organizačně zajišťuje Ivan Hríb.

Tímto srdečně všechny zveme, přijďte se podívat a povzbudit naší budoucnost na turnajích v Bělé a v Ml.Boleslavi. BĚLÁ DO TOHO !

Mladší dorost a muži mají podzimní část odehranou a můžou se tak plně věnovat zimní kondiční přípravě.

Přiložený soubor

Mikulášský turnaj přípravky - rozlosování  (formát souboru: .pdf | velikost: 419 kB)

neděle 29.1.2023 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v úterý 31.1. od 19:00 hod. ve sportovní hale.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Krbeček Jakub (14)

Hrubá Tereza (12)

Janoušková Kateřina (15)

Šídlo Jiří (53)