oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Víkendový 17.- 18.9. program našich družstev, pozvánka do sportovní haly

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pátek 16.9.2022 | zobrazeno: 164x

Víkendový 17.- 18.9. program našich družstev, pozvánka do sportovní haly

O víkendu začínají krajské soutěže minižactva 4+1, mladšího žactva, mužů a dorostu.

Minižactvo hraje v sobotu 17.9. turnaj SKSH v miniházené 4+1 v Mělníku.

Hraje se ve sportovní hale Gymnázia Jana Palacha, Vodárenská ul., Mělník.

Na turnaji není občerstvení ! Více info u trenérů mini.

Sobotní program bude pokračovat ve sportovní hale mistrovskými zápasy regionální soutěže dorostu a mužů.

Dorost hraje od 14:30 hod. s Děčínem, muži vyzvou od 17:00 hod. Chomutov.

Vstupné na oba zápasy zdarma.

V neděli se v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem koná neplánovaně mistrovský turnaj mladšího žactva. Z důvodu špatné předpovědi počasí jsme ho po dohodě s Kostelcem a Exekutivou SKSH přesunuli do Bělé pod Bezdězem.

Ve středočeské lize mladšího žactva je v letošním ročníku celkem 18 týmů. V každém kole se hrají 3 turnaje po šesti družstvech, na každém turnaji odehraje každé družstvo dva zápasy 2x 20 minut bez ukazatele skóre !

Rozlosování turnaje mlž v Bělé

9:00 Kostelec – Zruč

9:50 Sokol Bělá – Kutná Hora

10:40 AŠ Ml. Boleslav – Kostelec

11:30 Zruč – Bělá

12:20 Kostelec – Kutná Hora

13:10 Kutná Hora – Mladá Boleslav

Z turnaje se omluvil Turnov.

Občerstvení zajištěno v sokolovně ( průchod z haly ).

Ostatní naše družstva mají volný víkend .

Srdečně zveme, BĚLÁ DO TOHO !!

čtvrtek 22.9.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 26.9. od 19.00 hod. v Sokolovně.

čtvrtek 15.9.2022 | autor: Švícko

oddíl - !! Nové termíny turnajů mládeže !!: MLADŠÍ ŽACTVO: 18.9. turnaj Bělá p.B., 2.10. turnaj Mladá Boleslav. STARŠÍ ŽÁKYNĚ: 3.12. turnaj v Mělníku.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (22)

Kočí Josef (68)

Hentek Lukáš (43)

Tom Jan (12)