oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / HÝBEME SE HEZKY ČESKY - podpořte náš oddíl !

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pátek 2.9.2022 | zobrazeno: 152x

HÝBEME SE HEZKY ČESKY - podpořte náš oddíl !

Ve čtvrtek 1.9. začalo v prodejnách PENNY  hlasování  ve finálovém kole soutěže Penny HÝBEME SE HEZKY ČESKY . Mezi kluby a týmy z České obce sokolské a Asociace školních sportovních klubů nechybí ani letos náš tým ! Pojďte do toho zase s námi, podpořte náš tým !

Jak na to ? Hlasování probíhá pomocí útržku z účtenky, který získáte za nákup v minimální hodnotě 100 Kč. Tento útržek vhoďte do hlasovacího boxu s logem našeho oddílu T.J. Sokol Bělá pod Bezdězem Házená ( viz foto ) , který je umístěn v prostoru za pokladnami prodejny PENNY v Bělé pod Bezdězem.

Ve 154 mikroregionech odmění PENNY finalisty:

1. místo  - finanční odměna 15 000 Kč

2. a 3. místo  - finanční odměna 5 000 Kč

Zdravé produkty vlastních značek PENNY pro všechny finalisty

Finanční výhru investujeme samozřejmě do naší budoucnosti tj. do mládeže :o) .

pátek 2.12.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 12.12. od 19:00 v sokolovně.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (46)

Šilha Luboš (57)

Kučera Jonáš (21)

Kučera Kryštof (21)