oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / POSLEDNÍ VÝHOZ - pozvánka na společnou rozlučku 24.6.

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pondělí 13.6.2022 | zobrazeno: 378x

POSLEDNÍ VÝHOZ - pozvánka na společnou rozlučku 24.6.

V letošním roce zahajujeme tradici společných rozluček všech družstev.

Sraz všech hráčů, členů oddílu, včetně hráčů družstev mužů a žen v pátek 24.6. v 15:30 hod. před halou. Převlečeme se do dresů a pěšky se přesuneme do parku, kde proběhne společné focení všech členů !

Poté se vrátíme do haly a zahájíme "POSLEDNÍ VÝHOZ"  letošní sezóny. V hale proběhnou soutěže rodiče x děti, včetně házené a miniházené. Za halou bude pro všechny rodiče, děti, členy a hráče zdarma občerstvení - maso, klobásy z grilu, točené pivo, točená limonáda, víno, káva. Dobrovolnosti se meze nekladou, můžete přinést cokoliv ke kávě :o).

TĚŠÍME SE S VÁMI NA VIDĚNOU !!

pátek 5.8.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 8.8. od 18.30 hod. na Věchýtku.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (24)

Kočí Tomáš (24)

Stach Patrik (23)

Krouský Karel (45)